Prodej bytu 2+1 bez realitky

Školní, Teplá, Karlovarský kraj

610.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji slunný byt v cihlovém bytovém domě se třemi podlažími. Byt se nachází v prostředním podlaží, dispozice 2+1, výměra 63,5 m2. Přístup do pokojů i do kuchyně je přímo z chodby (žádný pokoj není průchozí). Z chodby je přístupná také koupelna a samostatné WC. V bytě jsou nová plastová okna se žaluziemi, okna obou pokojů jsou orientována na jih a nabízí krásnou vyhlídku do přírody. Na chodbě je položeno nové linoleum, v pokojích jsou zachovalé parkety, nyní pokryté kobercem. V koupelně a na WC je dlažba, na níž je také nové linoleum. Byt je vytápěn kombinovaným plynovým kotlem, který prošel v létě 2015 generální údržbou. Přes něj je zajištěn i ohřev vody. Vytápění bytu je řízeno přes digitální termostat umístěný v obývacím pokoji, na kterém lze nastavit čas zapnutí a vypnutí kotle a požadovanou teplotu, na kterou má být byt vytopen. Vzhledem k zavedenému plynu v domě je možno zvolit druh sporáku v kuchyni (plyn/el. energie). V kuchyni je hned vedle kuchyňské linky vchod do malé místnosti – spižírny. V celém bytě jsou nová otopná tělesa, na WC nová toaletní mísa s úsporným tlačítkovým splachováním.
Otevírání nových vchodovým domovních dveří je přes domácí telefon. K bytu náleží dva zděné sklepy. Dům má novou střechu (realizace cca před 5 lety) a nové odpady. V domě je možné využívat společnou sušárnu. Letos v únoru až březnu proběhla rekonstrukce chodeb a schodišť v domě. V letošním roce je dále naplánováno provedení izolace proti vodě a vlhkosti základů a sklepních prostor a výměna sklepních okének. V blízké budoucnosti se dále plánuje provedení zateplení celého domu.
Z domu je v docházkové vzdálenosti k dispozici veškerá občanská vybavenost (škola, školka, školní družina, zdravotní středisko, obchody s různým zbožím, městský úřad, pošta, policie, různé služby,...).
Byt prodávám částečně zařízený - kuchyňská linka, úložné skříně na chodbě, další kusy nábytku případně po dohodě.


Město Teplá se nachází v atraktivní rekreační oblasti, která je součástí Slavkovského lesa. Dopravní spojení s okolními obcemi a městy má Teplá po železnici (leží na trati M. Lázně – K. Vary) i autobusovými linkami.

Parametry

Číslo inzerátu: 401061
Dispozice: 2+1
Plocha: 63 m²
Cena: 610.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Teplá
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně Chci novější nábytek
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ne

Mapa

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Reklama
Reklama

8 082

Aktivních inzerátů
bez provize

37 859

Realizovaných obchodů
tento rok

2 186 229 859 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.