Prodej bytu 2+1 bez realitky

Školní, Teplá, Karlovarský kraj

750.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji slunný byt v cihlovém bytovém domě se třemi podlažími. Byt se nachází v prostředním podlaží, dispozice 2+1, výměra 63,5 m2. Přístup do pokojů i do kuchyně je přímo z chodby (žádný pokoj není průchozí). Z chodby je přístupná také koupelna a samostatné WC. V bytě jsou nová plastová okna se žaluziemi, okna obou pokojů jsou orientována na jih a nabízí krásnou vyhlídku do přírody. Na chodbě je položeno nové linoleum, v pokojích jsou zachovalé parkety, nyní pokryté kobercem. V koupelně a na WC je dlažba, na níž je také nové linoleum. Byt je vytápěn kombinovaným plynovým kotlem, který prošel v létě 2015 generální údržbou. Přes něj je zajištěn i ohřev vody. Vytápění bytu je řízeno přes digitální termostat umístěný v obývacím pokoji, na kterém lze nastavit čas zapnutí a vypnutí kotle a požadovanou teplotu, na kterou má být byt vytopen. Vzhledem k zavedenému plynu v domě je možno zvolit druh sporáku v kuchyni (plyn/el. energie). V kuchyni je hned vedle kuchyňské linky vchod do malé místnosti – spižírny. V celém bytě jsou nová otopná tělesa, na WC nová toaletní mísa s úsporným tlačítkovým splachováním.
Otevírání nových vchodovým domovních dveří je přes domácí telefon. K bytu náleží dva zděné sklepy. Dům má novou střechu (realizace cca před 5 lety) a nové odpady. V domě je možné využívat společnou sušárnu. Letos v únoru až březnu proběhla rekonstrukce chodeb a schodišť v domě. V letošním roce je dále naplánováno provedení izolace proti vodě a vlhkosti základů a sklepních prostor a výměna sklepních okének. V blízké budoucnosti se dále plánuje provedení zateplení celého domu.
Z domu je v docházkové vzdálenosti k dispozici veškerá občanská vybavenost (škola, školka, školní družina, zdravotní středisko, obchody s různým zbožím, městský úřad, pošta, policie, různé služby,...).
Byt prodávám částečně zařízený - kuchyňská linka, úložné skříně na chodbě, další kusy nábytku případně po dohodě.


Město Teplá se nachází v atraktivní rekreační oblasti, která je součástí Slavkovského lesa. Dopravní spojení s okolními obcemi a městy má Teplá po železnici (leží na trati M. Lázně – K. Vary) i autobusovými linkami.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 401061
Dispozice: 2+1
Plocha: 63 m²
Cena: 750.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Teplá
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 696

Aktivních inzerátů
bez provize

14 401

Realizovaných obchodů
tento rok

845 336 259 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 2+1 bez realitky

750.000 Kč