Prodej domu 4+1 bez realitky

V Podhrádí, Stříbrná Skalice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/403129
Prodej domu 366 m² bez realitky, V Podhrádí, Stříbrná Skalice, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
1.690.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji RD 15km od dálnice D1, cca 40km od Prahy, který je situován v zástavbě domů podobného charakteru. Dům je samostatně stojící s umístěním v ulici V Podhradí na jižním okraji obce. Dům je jednopodlažní, zděný, z malé části podsklepený, má 1 nadzemní podlaží a nevyužitý půdní prostor pro bydlení, vyjma jedné menší místnosti v podkroví. Dům...
Nabízíme k prodeji RD 15km od dálnice D1, cca 40km od Prahy, který je situován v zástavbě domů podobného charakteru. Dům je samostatně stojící s umístěním v ulici V Podhradí na jižním okraji obce. Dům je jednopodlažní, zděný, z malé části podsklepený, má 1 nadzemní podlaží a nevyužitý půdní prostor pro bydlení, vyjma jedné menší místnosti v podkroví. Dům je postaven ze smíšeného zdiva, střecha sedlová, krytina tašková, krov dřevěný, oplechování pozink s nátěrem, fasáda břizolit, vnitřní omítky vápenné, okna dřevěná, podlahy parkety, dlažba a PVC, dveře plné a prosklené, ohřev vody boiler, topení el. akumulační kamna a kotel na tuhá paliva. Dům je napojen na el. proud a obecní vodovod, kanalizace není, dešťová voda svedena do potoka za domem.
Dispozičně objekt sestává z verandy, chodby, kuchyně, obývacího pokoje, 2 pokojů, koupelny a WC. z verandy vedou dřevěné schody na půdu, kde je volný prostor půdy a neužívaný provizorní pokoj. Dům je užíván od roku 1977, od té doby probíhala jen běžná údržba, žádná rekonstrukce ani modernizace.
K domu patří garáž, která je téměř čtvercového půdorysu, zděná se sedlovou střechou, nyní slouží jako skladovací prostor a také kůlna. Na zahradě je kopaná 3m hluboká studna a septik.
Zastavěná plocha: 220m2, zahrada 112m2+34m2.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
403129
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
366 m²
cena:
1.690.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více