Prodej domu 1.254 m² bez realitky

náměstí Edvarda Beneše, Milevsko, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nemovitost se nachází v centru města Milevsko přímo na náměstí, kde je řada obchodních, administrativních budov a veřejná správa. Jedná se o řadovou podsklepenou nemovitost o 3 NP. Celková výměra činí 1 254 m². 1.NP je vhodné pro obchodní jednotky a v současné době je pronajato, 2. NP je možnost zbudovat bytové jednotky. Jednotlivá patra jsou propojena schodištěm a...
Nemovitost se nachází v centru města Milevsko přímo na náměstí, kde je řada obchodních, administrativních budov a veřejná správa. Jedná se o řadovou podsklepenou nemovitost o 3 NP. Celková výměra činí 1 254 m². 1.NP je vhodné pro obchodní jednotky a v současné době je pronajato, 2. NP je možnost zbudovat bytové jednotky. Jednotlivá patra jsou propojena schodištěm a výtahem. Přímo před objektem je dostatek parkovacích míst. K objektu je možný přístup i z dvorního traktu.

Dispozice tohoto objektu je vhodná pro prodejny, kanceláře i byty. Budova je podsklepená. V prvním podzemní podlaží se nachází kromě skladů také kotelna a sociální zařízení. Všechna poschodí jsou propojena schodištěm, mezi 1. a 2. NP je také výtah. Hlavní vchod do budovy je umístěn vedle velkých výkladců. V přízemí jsou prostory pro prodejny, kanceláře, jsou zde také sklady a sociální zařízení. V zadním traktu je k dispozici garáž a nakládací rampa. 2. NP je rozděleno na větší i menší místnosti vhodné jako kancelářské jednotky nebo po úpravě byty. Nechybí zde sociální zázemí. Ve 3. NP je půda vhodná k přestavbě a následnému využití například jako ateliér.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.254 m²
cena:
12.658.228 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více