Prodej domu 433 m² bez realitky

Jindřicha z Lipé, Česká Lípa, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Česká Lípa patří mezi historické a turisticky vyhledávaná města České republiky. Nemovitost se nachází v bezprostřední blízkosti náměstí T. G. Masaryka, na hlavní ulici s řadou obchodních jednotek, kaváren a restaurací. Jedná se o podsklepenou nemovitost se 2.NP. Celková výměra činí 432,5 m². 1.NP je ideální pro zřízení obchodní jednotky, například...
Česká Lípa patří mezi historické a turisticky vyhledávaná města České republiky. Nemovitost se nachází v bezprostřední blízkosti náměstí T. G. Masaryka, na hlavní ulici s řadou obchodních jednotek, kaváren a restaurací. Jedná se o podsklepenou nemovitost se 2.NP. Celková výměra činí 432,5 m². 1.NP je ideální pro zřízení obchodní jednotky, například kavárny.

Tato 4 podlažní budova je podsklepená. Všechna patra spojuje schodiště, od prvního nadzemního podlaží je k dispozici také výtah. V 1. NP je vchod do budovy, obchodní jednotky, sklady a na první patro navazuje malý dvůr. Ve 2. NP jsou sklady a toaleta, ve 3. NP je půda, výtah a strojovna výtahu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
433 m²
cena:
3.164.557 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více