Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Hrnčířská, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

https://www.bezrealitky.cz/id/404087
Pronájem nebytového prostoru 366 m² bez realitky, Hrnčířská, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina, hlavní foto
Cena:
30.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Dovolujeme si Vám nabídnout obchodní prostory o rozloze 366 m². Budova leží na frekventované komunikaci poblíž centra města. V 1. NP se nachází množství obchodních jednotek (pekárna, drogerie, pobočka České pojišťovny), ve 2. NP je stavebně upravený prostor, který je možné využít také pro provoz fitnesscentra se samostatným vstupem. V okolí objektu je hustě...
Dovolujeme si Vám nabídnout obchodní prostory o rozloze 366 m². Budova leží na frekventované komunikaci poblíž centra města. V 1. NP se nachází množství obchodních jednotek (pekárna, drogerie, pobočka České pojišťovny), ve 2. NP je stavebně upravený prostor, který je možné využít také pro provoz fitnesscentra se samostatným vstupem. V okolí objektu je hustě zalidněné sídliště s dostatkem parkovacích míst. Přímo u objektu je zastávka MHD. V blízkém okolí objektu jsou pobočky bank, restaurace i další služby.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
404087
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
366 m²
cena:
30.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více