Prodej domu 6+1 bez realitky

Boční, Horoměřice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/404336
Prodej domu 254 m² bez realitky, Boční, Horoměřice, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
11.890.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Rodinný dům v klidné části obce Horoměřice. Snadná dostupnost automobilem a rovněž prostřednictvím MHD (linky 316, 356 a 355). Plyn, elektro, voda a kanalizace jsou přivedeny, příjezdová komunikace zpevněná - dlážděná. Dům se nachází na pozemku parc. č. 393/13 v k. ú. Horoměřice o výměře 651 m2. Je kompletně podsklepený a zařízený, vhodný k okamžitému...
Rodinný dům v klidné části obce Horoměřice. Snadná dostupnost automobilem a rovněž prostřednictvím MHD (linky 316, 356 a 355). Plyn, elektro, voda a kanalizace jsou přivedeny, příjezdová komunikace zpevněná - dlážděná. Dům se nachází na pozemku parc. č. 393/13 v k. ú. Horoměřice o výměře 651 m2. Je kompletně podsklepený a zařízený, vhodný k okamžitému nastěhování. Vytápěný plynem a všechny místnosti jsou klimatizované. Zásobníky na ohřev teplé vody jsou připraveny k možnému použití v kombinaci se slunečními kolektory. Součástí pozemku je zcela podsklepený zahradní domek o velikosti 6m2, skleník o velikosti 6m2 a bazén ve tvaru ledvinky o rozměrech 6,25x3,6m. Příprava a sepis kupní smlouvy, případně smlouvy budoucí kupní a úhrada kupní ceny prostřednictvím advokátní úschovy jsou zahrnuty v kupní ceně.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
404336
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+1
plocha:
254 m²
cena:
11.890.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více