Prodej rekreačního objektu 3+1 bez realitky

Hradištko pod Medníkem, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/404800
Prodej rekreačního objektu 45 m² bez realitky, Hradištko pod Medníkem, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
2.999.999 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nad soutokem řeky Vltavy a Sázavy prodáme velmi pěkný rekreační dům se slunnou terasou, který je společně s krytým garážovým stáním a obytným zahradním domkem situován v zeleni s kultivovanou zahradou na slunném, stavebním, rovinatém pozemku, o rozloze 800 m2 který je oplocen a nalézá se v krásné přírodní scenérii na kraji lesa, na Praze Západ v obci Hradišťko....
Nad soutokem řeky Vltavy a Sázavy prodáme velmi pěkný rekreační dům se slunnou terasou, který je společně s krytým garážovým stáním a obytným zahradním domkem situován v zeleni s kultivovanou zahradou na slunném, stavebním, rovinatém pozemku, o rozloze 800 m2 který je oplocen a nalézá se v krásné přírodní scenérii na kraji lesa, na Praze Západ v obci Hradišťko. Tato obec má veškerou občanskou vybavenost a je dostupná MHD. Vzdálenost od centra Prahy je pouhých 29 Km. Na pozemku je veřejný vodovod, který je rozveden až do rekreačního domu, kde je koupelna s tekoucí pitnou teplou a studenou vodou a samostatný splachovací záchod. Kuchyň je také zásobována teplou i studenou pitnou vodou. Na pozemku je funkční studna na ruční pohon a má také funkční čerpadlo. Na pozemek a do rekreačního domu, zahradního domku a garážového stání je zaveden elektrický proud 220/380 V. Rekreační dům i zahradní domek je plně vybaven a obě nemovitosti jsou plně použitelné k bydlení. Rekreační dům je částečně podsklepen a má malý půdní prostor, který lze využít na ukládání nářadí a materiálu. Vytápění rekreačního domu je zajištěno kamny na tuhá paliva a elektrickým proudem. Zahradní domek je vytápěn elektrickým proudem.
zobrazit celý popis
Buy a nice vacation home, which together with indoor parking space and residential garden house situated in the countryside with cultivated garden on a sunny, building, flat land, which is fenced and is located in the beautiful scenery at the edge of the forest in Prague West in the village Hradišťko. This village has all amenities and is accessible by public transport. Distance from the city...
Buy a nice vacation home, which together with indoor parking space and residential garden house situated in the countryside with cultivated garden on a sunny, building, flat land, which is fenced and is located in the beautiful scenery at the edge of the forest in Prague West in the village Hradišťko. This village has all amenities and is accessible by public transport. Distance from the city center is only 29 Km. The land is public water, which is distributed to the holiday home where the bathroom with running hot and cold drinking water and separate wc with water flushing. The kitchen is also supplied with hot and cold drinking water. There on this plot is functioning the well by the manual drive and also has a functional pump. On the plot and in the holiday home, garden house and the garage space is introduced electricity 220/380 V. House and garden house is fully equipped and both properties are fully applicable to housing. Holiday house has a partial basement and has a small loft area that can be used to store tools and materials. Heating holiday home is provided solid fuel stove and by electric current. The garden house is heated by electric current only.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
404800
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
3+1
plocha:
45 m²
cena:
2.999.999 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Vybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více