Prodej pozemku bez realitky

V Maloninách, Zruč nad Sázavou, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/405290
Prodej pozemku 574 m² bez realitky, V Maloninách, Zruč nad Sázavou, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
373.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Jedná se o parcelu č. 887 ( zahrada ) v katastrálním území Zruč nad Sázavou - zapsaná v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, katastrální pracoviště Kutná Hora, na listu vlastnictví LV č. 10253 pro katastrální území a obec Zruč nad Sázavou. Předmětem prodeje je pozemek, který se nachází v lokalitě v Maloninách, v klidném místě, v...
Jedná se o parcelu č. 887 ( zahrada ) v katastrálním území Zruč nad Sázavou - zapsaná v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, katastrální pracoviště Kutná Hora, na listu vlastnictví LV č. 10253 pro katastrální území a obec Zruč nad Sázavou. Předmětem prodeje je pozemek, který se nachází v lokalitě v Maloninách, v klidném místě, v sousedství rodinných domů a rekreačních objektů. Přístupný je po zpevněné místní komunikaci. Vybavenost: přípojky elektřiny, plynu, vodovod jsou u hranice pozemku. Výměra pozemku činí 574m2 a cena 650,- Kč/m2.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
405290
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
574 m²
cena:
373.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více