Pronájem rekreačního objektu 3+1 bez realitky

Chocerady - Vlkovec, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/405335
Pronájem rekreačního objektu 55 m² bez realitky, Chocerady - Vlkovec, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
490 Kč + 100 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Nabízím pronájem chaty v Choceradech Vlkovci s nádherným výhledem. Kousek od řeky Sázavy, ideální na rybaření. Cena je 490 Kč/den+skutečně spotřebovaná el., pozor, cena je za den. Dlouhodobý pronájem delší jak 2 měsíce 6 tis. listopad - duben, 11 tis. květen - říjen. Plocha 3+1, 55m2, elektrika, topení kamny. Vnitřní suchý WC do jímky. Voda se musí dovážet, pouze...
Nabízím pronájem chaty v Choceradech Vlkovci s nádherným výhledem. Kousek od řeky Sázavy, ideální na rybaření. Cena je 490 Kč/den+skutečně spotřebovaná el., pozor, cena je za den. Dlouhodobý pronájem delší jak 2 měsíce 6 tis. listopad - duben, 11 tis. květen - říjen. Plocha 3+1, 55m2, elektrika, topení kamny. Vnitřní suchý WC do jímky. Voda se musí dovážet, pouze dešťová v nádrži. Chata je vybavená. Oplocená zahrada 315m2, můžete vzít domácí mazlíčky. Sparťanské podmínky. Utečte civilizaci, nebuďte otroky techniky alespoň na pár dní. Pěšky 15 min. na bus/vlak do Prahy. Požaduji 2 vratné kauce. Platba nájemného předem v den ubytování. RK nevolat!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
405335
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
3+1
plocha:
55 m²
cena:
490 Kč
poplatky:
100 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Vybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více