Prodej bytu 5+kk bez realitky

Wuchterlova, Praha - Dejvice

https://www.bezrealitky.cz/id/406024
Prodej bytu 5+kk, 171 m² bez realitky, Wuchterlova, Praha - Dejvice, hlavní foto
Cena:
19.109.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

PSN - Praha
PSN - Praha
Majitel
Nikola Kleinová
E-Mail
nikola.kleinova@psn.cz
Telefon
+420 603 807 283

Popis inzerátu

Přímý vlastník nabízí nový byt 5+kk s terasou v srdci noblesní čtvrtě Dejvice, přímo na krásném náměstí Kafkova- Wuchterlova. Jedná se o dvoupodlažní byt s orientací na jihozápadní stranu v projektu Dejvice House. Byt se nachází v 6. a 7. podlaží, v dolním patře je prostorný obývací prostor s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna a toaleta, v horním patře jsou...
Přímý vlastník nabízí nový byt 5+kk s terasou v srdci noblesní čtvrtě Dejvice, přímo na krásném náměstí Kafkova- Wuchterlova. Jedná se o dvoupodlažní byt s orientací na jihozápadní stranu v projektu Dejvice House. Byt se nachází v 6. a 7. podlaží, v dolním patře je prostorný obývací prostor s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna a toaleta, v horním patře jsou další dvě ložnice, pracovna/šatna, koupelna, toaleta a terasa o výměře 15 m2. Tento komfortní městský funkcionalistický bytový dům byl postaven stavitelem Sukem roku 1932, v nejvyspělejším období historie české moderní architektury s důrazem na hodnotu použitých materiálů a uměleckořemeslné zpracování. Současná rekonstrukce vychází z principů stavby samotné, tedy z důrazu na kvalitu, vznešenost, vzdušnost a pohodlí. V ceně bytu je garáž v ul. Generála Píky a klimatizace. Projekt byl oceněn v soutěži Realitní projet roku 2016.
zobrazit celý popis
Direct owner offers new apartment 5+kk with terrace (livingroom with kitchenette, 3 bedrooms and a study room) in one of the most attractive locations of Prague - Dejvice. The house is located directly on the green square Kafkova-Wuchterlova. This comfortable urban functionalist block of flats was built by constructor Suk in 1932, in the most advanced period in the history of modern Czech...
Direct owner offers new apartment 5+kk with terrace (livingroom with kitchenette, 3 bedrooms and a study room) in one of the most attractive locations of Prague - Dejvice. The house is located directly on the green square Kafkova-Wuchterlova. This comfortable urban functionalist block of flats was built by constructor Suk in 1932, in the most advanced period in the history of modern Czech architecture, with an emphasis on the value of the materials used and the artistic workmanship.
The modern reconstruction is based on the principles of the building’s construction, i.e. an emphasis on quality, grandeur, airiness and comfort.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
406024
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
5+kk
plocha:
171 m²
cena:
19.109.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
E
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
6
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

PSN - Praha
PSN - Praha
Majitel
Nikola Kleinová
E-Mail
nikola.kleinova@psn.cz
Telefon
+420 603 807 283
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více