Prodej domu 5+1 bez realitky

Kytín, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/407658
Prodej domu 156 m² bez realitky, Kytín, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
5.700.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Prodám RD v Kytíně, užitná plocha 240m, zahrada 1630m udržovaná. Dům 5+1+terasa, kanalizace, vlastní studna, možnost připojení na vodovod. Dům se nachází na velmi klidném místě krásný výhled na Mníšecké Brdy. V přízemí chodba se schodištěm, hala, velký obývací prostor - možnost krbových kamen, jídelna + prostorná kuchyně, koupelna, WC. Podkroví - 4 pokoje,...
Prodám RD v Kytíně, užitná plocha 240m, zahrada 1630m udržovaná. Dům 5+1+terasa, kanalizace, vlastní studna, možnost připojení na vodovod. Dům se nachází na velmi klidném místě krásný výhled na Mníšecké Brdy. V přízemí chodba se schodištěm, hala, velký obývací prostor - možnost krbových kamen, jídelna + prostorná kuchyně, koupelna, WC. Podkroví - 4 pokoje, hala, koupelna a WC. Dům je podsklepen, ústřední topení, kotel na tuhá paliva. Součástí zahrady je přírodní rybníček.
zobrazit celý popis
Buy house in Kytín , usable area of ​​240 m , 1630 m maintained garden . House 5 + 1 + terrace , sewerage , own well , the ability to connect to the water supply . The house is situated in a quiet location beautiful view of Brdy . The ground floor hallway with a staircase , a hall, a large living area - the possibility stove , dining room + spacious kitchen , bathroom , toilet . Attic - 4...
Buy house in Kytín , usable area of ​​240 m , 1630 m maintained garden . House 5 + 1 + terrace , sewerage , own well , the ability to connect to the water supply . The house is situated in a quiet location beautiful view of Brdy . The ground floor hallway with a staircase , a hall, a large living area - the possibility stove , dining room + spacious kitchen , bathroom , toilet . Attic - 4 bedrooms , hall , bathroom and WC . The house has a basement , central heating , solid fuel boiler . The garden is a natural pond .
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
407658
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
156 m²
cena:
5.700.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více