Prodej pozemku bez realitky

Ostrava - Koblov, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/409050
Prodej pozemku 3.495 m² bez realitky, Ostrava - Koblov, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
524.250 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

SLEVA! Jedná se o dva pozemky v Ostravě - Antošovicích, parcelní čísla 1938/1 (1996m2) a 1938/4 (1499m2), na druhém uvedeném jsou z poloviny stromy zhruba 5m vysoké, první je posekaný jako zahrada. Perfektní lokalita pro rybáře, přímo sousedí s rybníkem Mžíkovcem. Na pozemku není voda, plyn ani elektřina a vede pod ním dálkové plynové vedení. Nesmí se na něm stavět....
SLEVA! Jedná se o dva pozemky v Ostravě - Antošovicích, parcelní čísla 1938/1 (1996m2) a 1938/4 (1499m2), na druhém uvedeném jsou z poloviny stromy zhruba 5m vysoké, první je posekaný jako zahrada. Perfektní lokalita pro rybáře, přímo sousedí s rybníkem Mžíkovcem. Na pozemku není voda, plyn ani elektřina a vede pod ním dálkové plynové vedení. Nesmí se na něm stavět. Buňky nebo chatky na nebetonovaném základu můžou být. Dvě buňky nabízíme společně s pozemkem, nejsou v moc pěkném stavu, ale pro zručného člověka tohle nebude problém. REALITKY NEVOLAT! NEPSAT! Uvedená cena je k jednání.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
409050
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
3.495 m²
cena:
524.250 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více