Hledám Pronájem bytu, 70 až 120 m² bez realitky

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dobrý den,
sháním pronájem bytu v dobrém stavu nejlépe v lokalitě okolo metra Anděl. Jedná se mi o dlouhodobý nájem, cca. na rok a půl. Nejraději bych se nastěhovala až k 1.2., ale pokud bude Vaše nabídka zajímavá, mohu i dříve. Jsme dvě pracující ženy a potřebovaly bychom, nejlépe 3kk, ale pokod by to bylo větší 2+1, tak bychom Vaši nabídku určitě přivítaly....
Dobrý den,
sháním pronájem bytu v dobrém stavu nejlépe v lokalitě okolo metra Anděl. Jedná se mi o dlouhodobý nájem, cca. na rok a půl. Nejraději bych se nastěhovala až k 1.2., ale pokud bude Vaše nabídka zajímavá, mohu i dříve. Jsme dvě pracující ženy a potřebovaly bychom, nejlépe 3kk, ale pokod by to bylo větší 2+1, tak bychom Vaši nabídku určitě přivítaly. Důležitý je pro nás dobrý stav bytu a možnost připojení na internet. Prosím, zasílejte fotografie.
Děkuji a těším se na nabídky!
zobrazit celý popis
Hi,
Im looking for a nice apartment in the centre of Prague 5, only for me and my freind, disposition is the best 3+kk/1 but if it is good and reconstructed flat it is good also flat about 2+1. Please let me know and send some pictures, I can move in January or if you have very good offer I can move earlie. Thank you!

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
plocha:
70 až 120 m²
cena:
13.000 až 16.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0 až 0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více