Prodej pozemku bez realitky

Řehenice - Babice u Řehenic, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/411238
Prodej pozemku 898 m² bez realitky, Řehenice - Babice u Řehenic, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
790 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pozemek 255/49 pro stavbu rodinného domu, obdélníkového tvaru o velikosti 898 m², nacházející se 20 min od hranice Prahy v lokalitě Babice – Řehenice, okres Benešov. Zasíťování elektřinou, na pozemku studna. Jedná se o čtvrtý pozemek na jižní straně, cca 100 metrů od málo frekventované komunikace - klidné prostředí. Přístup k pozemku zajišťují pozemky...
Pozemek 255/49 pro stavbu rodinného domu, obdélníkového tvaru o velikosti 898 m², nacházející se 20 min od hranice Prahy v lokalitě Babice – Řehenice, okres Benešov. Zasíťování elektřinou, na pozemku studna. Jedná se o čtvrtý pozemek na jižní straně, cca 100 metrů od málo frekventované komunikace - klidné prostředí. Přístup k pozemku zajišťují pozemky sloužící jako cesta s podíly jednotlivých majitelů stavebních pozemků (je připraven projekt na vybudování přístupové komunikace).
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
411238
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
898 m²
cena:
790 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více