Prodej domu 2+1 bez realitky

Trpín - Hlásnice, Pardubický kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/411981
Prodej domu 169 m² bez realitky, Trpín - Hlásnice, Pardubický kraj, hlavní foto
Cena:
590.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej samostatně stojícího domu k rekonstrukci. Nachází se v klidné obci Hlásnice na pomezí kraje Východočeského, Jihomoravského a Vysočiny, poblíž hradu Svojanov. Dům je v původním stavu, s částečným podsklepením, se zavedeným plynem (akumulační kamna), kompletně rekonstruovanými elektrickými rozvody v r. 1995 a napojením na obecní vodovod s vlastní žumpou. Na...
Prodej samostatně stojícího domu k rekonstrukci. Nachází se v klidné obci Hlásnice na pomezí kraje Východočeského, Jihomoravského a Vysočiny, poblíž hradu Svojanov. Dům je v původním stavu, s částečným podsklepením, se zavedeným plynem (akumulační kamna), kompletně rekonstruovanými elektrickými rozvody v r. 1995 a napojením na obecní vodovod s vlastní žumpou. Na dům navazuje stodola a přilehlé hospodářské přístavky s půdním prostorem. Dům z velké části obklopuje rozlehlá zahrada se vzrostlými ovocnými stromy (švestky, třešně, višně, ořešáky) o rozloze 1616 m2.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
411981
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+1
plocha:
169 m²
cena:
590.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více