Prodej domu Ostatní bez realitky

Kněžice, Hořejší Vrchlabí, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/412782
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

K prodeji nabízíme nízkoenergetický rodinný dům v klidné části Krkonoš Kněžice u Vrchlabí. 680 m.n.m. Dřevostavba. Dispozice: 1.NP (obyt.plocha 113m2 ): vchod s chodbou, technická místnost, WC, + bytová jednotka: dva pokoje, obývací místnost propojená s kuchyní, koupelna, ( v této bytové jednotce chybí instalovat dveře, obklady koupelny, podlahové krytiny a...
K prodeji nabízíme nízkoenergetický rodinný dům v klidné části Krkonoš Kněžice u Vrchlabí. 680 m.n.m. Dřevostavba. Dispozice: 1.NP (obyt.plocha 113m2 ): vchod s chodbou, technická místnost, WC, + bytová jednotka: dva pokoje, obývací místnost propojená s kuchyní, koupelna, ( v této bytové jednotce chybí instalovat dveře, obklady koupelny, podlahové krytiny a rekuperační jednotku) + schodiště do 2.NP, 2.NP (obyt.plocha 105 m2): Dva pokoje, kuchyň, 2 x koupelna, Dům je vytápěn elektrickým kotlem s rozvodem do podlahového topení, Komín s možností napojení kotle na tuhá paliva. Možno instalovat i druhý komín do obytné části. Větrání: rekuperace Inventer. Nedokončené terénní úpravy.

Sklep 7 m2.

Pozemek: 385 m2 zastavěná plocha a nádvoří z toho 149m2 dům. Možnost i přikoupit sousední pozemky ( vlastnictví rodiny )

Zdroj vody: společný se sousedním penzionem.
Odpadové vody - tlaková kanalizace do ČOV společné se sousedním penzionem.
Výhodou domu je možnost dvougeneračního bydlení nebo pronájmu.
Je zde i možnost širokého sportovního ať již letního, či zimního vyžití. Nedaleko ( 200m ) se nachází horní stanice sedačkové lanovky skiareálu Kněžický vrch /2 x lanovka, 2 x vlek,.../ 3 km skiareál Herlíkovice, 3 km Benecko, 15 km Špindl.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
412782
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
140 m²
cena:
6.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více