Prodej domu 5+1 bez realitky

Ořechová, Hřebeč, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/413313
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Rodinný dům na jednom z posledních atraktivních pozemků (p.č.37 na snímku) v nové, dokončené lokalitě: RD 4+1 (možno vybrat i jiný - vetší/menší dům) na pč.37 (RD Domino), podkrovní dům, v přízemí WC, koupelna, 2xchodba, obývák, kuchyně, v podkroví 3 ložnice, koupelna. Cena pozemku 2.050.000,-Kč, RD - hrubá stavba: 1.450.000,- Kč s DPH, dokončení na klíč...
Rodinný dům na jednom z posledních atraktivních pozemků (p.č.37 na snímku) v nové, dokončené lokalitě: RD 4+1 (možno vybrat i jiný - vetší/menší dům) na pč.37 (RD Domino), podkrovní dům, v přízemí WC, koupelna, 2xchodba, obývák, kuchyně, v podkroví 3 ložnice, koupelna. Cena pozemku 2.050.000,-Kč, RD - hrubá stavba: 1.450.000,- Kč s DPH, dokončení na klíč 1.45mil. (svépomocí méně). Cena níže je cena za pozemek a hrubou stavbu domu. RD vám rádi dokončíme na klíč, případně možno svépomocí. V lokalitě stavíme domy od r.2008, rozestavěné RD rádi ukážeme, v případě zájmu postavíme na tomto pozemku jakýkoliv jiný dům. více na webu spol.Meritum Kladno s.r.o., Fotografie našich staveb ve Hřebči a na Buštěhradě na webu. Na posledních 4 fotografiích jsou ukázky našich staveb. Jsem přímý vlastník pozemku. RK nevolat.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
413313
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
135 m²
cena:
3.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
B
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více