Prodej pozemku bez realitky

Šanov u Rakovníka, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/414274
Prodej pozemku 2.083 m² bez realitky, Šanov u Rakovníka, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
1.749.720 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 2083 m2 v katastru obce Šanov u Rakovníka vedený pod čísly parcel 1205/5 a 1205/6. Pozemek pro výstavbu domu se nachází v klidné části obce – kde se neplánuje žádná další výstavba. Na hranici pozemku je přípojka kanalizace napojená na čističku a přípojka vody. Obec Šanov leží 8 km západně od města Rakovníka s...
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 2083 m2 v katastru obce Šanov u Rakovníka vedený pod čísly parcel 1205/5 a 1205/6. Pozemek pro výstavbu domu se nachází v klidné části obce – kde se neplánuje žádná další výstavba. Na hranici pozemku je přípojka kanalizace napojená na čističku a přípojka vody. Obec Šanov leží 8 km západně od města Rakovníka s možností vlakového či autobusového spojení do Rakovník. Šanov je pohledná, klidná menší vesnice. V obci je dobrá občanská vybavenost - OÚ, MŠ, ZŠ, obchod, restaurace.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
414274
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.083 m²
cena:
1.749.720 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více