Prodej pozemku 838 m² bez realitky

Mnichovice u Říčan, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

KRÁSNÉ MÍSTO v ul. Smetanova - A MŮŽETE ZDE IHNED ZAČÍT STAVĚT RD! Prodám jednu (jen jednu) ze dvou stavebních parcel na RD. Mnichovice u Prahy je malebné město v kraji Josefa Lady 17 km od jižního okraje Prahy po dálnici D1. Atraktivita města: plná infrastruktura, t.j. lékaři, MŠ, ZŠ, Radnice, Stavební úřad, barokní kostel, vlakové spojení koridorem želez. tratí...
KRÁSNÉ MÍSTO v ul. Smetanova - A MŮŽETE ZDE IHNED ZAČÍT STAVĚT RD! Prodám jednu (jen jednu) ze dvou stavebních parcel na RD. Mnichovice u Prahy je malebné město v kraji Josefa Lady 17 km od jižního okraje Prahy po dálnici D1. Atraktivita města: plná infrastruktura, t.j. lékaři, MŠ, ZŠ, Radnice, Stavební úřad, barokní kostel, vlakové spojení koridorem želez. tratí Elefant každých 30min. do Prahy i do Benešova. Gymnázium je v Říčanech – t.j. tři stanice vlakem. Autem do Prahy jedete plynule bez zácpy po dálnici D1 – 20min.
Obě parcely jsou vedle sebe v jádru města při ul. Smetanova. Inž. sítě: jsou přivedeny vždy až na vlastní pozemek: městská voda, kanalizace, plyn, el. kaplička, telefon.

1) Pozemek č.1 (č.parc. 169/43 a 169/1) má 838m2. Pro stavbu konkrétního rodinného domu je zde vydáno pravomocné územní rozhodnutí na dům Bohemia (zastavovací plán v příloze) o zastavěné ploše 178m2. Není však problém, aby si nový vlastník pozemku zde změnil projekt na dům podle svých vlastních představ. Z pozemku je výhled na centrum města, barokní kostel a vrch Budíkov. Pozemek je dnes oplocen pouze pasteveckým oplocením.
Cena: 2 500 000,-Kč

2) Pozemek č.2 má také úplně všechny inž. sítě (č.parc. 169/31 a má 2053m2, a má vybudovanou vlastní přístupovou vozidlovou komunikaci v zámkové dlažbě a s obrubníky), a zbývající 2/3 jsou určeny v Návrhu nového územního plánu pro funkci „sady v zahradách“ (tj. vlastní sad v oplocené zahradě). I zde je pro stavbu konkrétního RD vydáno pravomocné územní rozhodnutí na dům Excelent (zastavovací plán je opět v příloze). Není však problém, aby si nový vlastník pozemku zde změnil projekt na dům podle svých představ. Z pozemku je výhled na centrum města, barokní kostel a vrch Budíkov. Pozemek je dnes oplocen pouze pasteveckým oplocením. Pozemek je geometricky přesně vytýčen a má výškopis a polohopis od geodeta.
Cena: 3 500 000,-Kč
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
838 m²
cena:
2.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více