Prodej domu 3+1 bez realitky

Nová Ves - Vepřek, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/415235
Prodej domu 800 m² bez realitky, Nová Ves - Vepřek, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
650.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám dům k totální rekonstrukci s pozemkem 800 m2. Dům se nachází asi cca 25 km od Prahy, asi 10 km od Mělníka a 5 km od Kralup nad Vltavou. V místě je sjezd z dálnice asi cca 1 km. Dům se nachází v klidné oblasti - obec Nová Ves - Vepřek, v blízkosti řeky Vltavy, není zatopová oblast. Pozemek je sitován do svahu, jižní, celý den svítí slunce. Na pozemku se nachází...
Prodám dům k totální rekonstrukci s pozemkem 800 m2. Dům se nachází asi cca 25 km od Prahy, asi 10 km od Mělníka a 5 km od Kralup nad Vltavou. V místě je sjezd z dálnice asi cca 1 km. Dům se nachází v klidné oblasti - obec Nová Ves - Vepřek, v blízkosti řeky Vltavy, není zatopová oblast. Pozemek je sitován do svahu, jižní, celý den svítí slunce. Na pozemku se nachází asi 70 keřů vinné révy a asi 20 ovocných stromků. Podél pozemku jsou zavedeny sítě - elektrika,voda, plyn. Cena není pevná, dá se projednat. Více informací ráda zodpovím, jak na telefonu, tak emailem. Realitní kanceláře prosím nevolat, děkuji.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
415235
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
800 m²
cena:
650.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více