Pronájem nebytového prostoru 25 m² bez realitky

Křižíkova, Praha - Karlín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme kancelářské prostory v přízemí budovy v novostavbě projektu Lofty Křižíkova (ul.Křižíkova 65a). Je oddělená místnost s prosklenou výlohou do dvora. Dům se nachází ve frekventované ulici v těsné blízkosti metra B Křižíkova, v okolí administrativních a komerčních center. Vhodné pro sídlo firmy. V případě zájmu možno pronajmout i vedlejší obchodní...
Nabízíme kancelářské prostory v přízemí budovy v novostavbě projektu Lofty Křižíkova (ul.Křižíkova 65a). Je oddělená místnost s prosklenou výlohou do dvora. Dům se nachází ve frekventované ulici v těsné blízkosti metra B Křižíkova, v okolí administrativních a komerčních center. Vhodné pro sídlo firmy. V případě zájmu možno pronajmout i vedlejší obchodní prostory o výměře 303m2 či 136m2, další kancelářea garážové stání. Provize není. Kauce 2 nájmy.
zobrazit celý popis
Commercial space for rent, suitable for office purposes situated in new renovated building Lofts Krizikova. The front glass wall looks towards to courtyard. Highly frequented street nearby to various puplic or commercial centres. Less than 10 minutes to Prague centre. The business adress can be provided, as well as the parking place. Directly in the same building are available two big...
Commercial space for rent, suitable for office purposes situated in new renovated building Lofts Krizikova. The front glass wall looks towards to courtyard. Highly frequented street nearby to various puplic or commercial centres. Less than 10 minutes to Prague centre. The business adress can be provided, as well as the parking place. Directly in the same building are available two big unrefurbished spaces (243m2 a 136m2) which can be reconstructed according to clients requirements within 3 months, possible to rent both or separated one, and next small offices. Security deposit equals to two months rent.

Аренда офисного помещения в улице Крижикова, Прага 8 - Карлин. Возможность аренды больших торговых помещений в том же доме (243м2 и 136м2), а также других меньших офисов и гаража. По требованию возможен необходимый ремонт.
Депозит владельцу равен двум месяцам аренды.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
25 m²
cena:
11.600 Kč
poplatky:
700 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více