Prodej pozemku bez realitky

Mnichovice u Říčan, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/416042
ověřený uživatel

Majitel

Majitel
Dragica Matoušková
E-Mail
pozemekmnichovice@seznam.cz

Popis inzerátu

KRÁSNÉ MÍSTO v ul. Smetanova - A MŮŽETE ZDE IHNED ZAČÍT STAVĚT RD! Prodám jednu (jen jednu) ze dvou stavebních parcel na RD. Mnichovice u Prahy je malebné město v kraji Josefa Lady 17 km od jižního okraje Prahy po dálnici D1. Atraktivita města: plná infrastruktura, t.j. lékaři, MŠ, ZŠ, Radnice, Stavební úřad, barokní kostel, vlakové spojení koridorem želez. tratí...
KRÁSNÉ MÍSTO v ul. Smetanova - A MŮŽETE ZDE IHNED ZAČÍT STAVĚT RD! Prodám jednu (jen jednu) ze dvou stavebních parcel na RD. Mnichovice u Prahy je malebné město v kraji Josefa Lady 17 km od jižního okraje Prahy po dálnici D1. Atraktivita města: plná infrastruktura, t.j. lékaři, MŠ, ZŠ, Radnice, Stavební úřad, barokní kostel, vlakové spojení koridorem želez. tratí Elefant každých 30min. do Prahy i do Benešova. Gymnázium je v Říčanech – t.j. tři stanice vlakem. Autem do Prahy jedete plynule bez zácpy po dálnici D1 – 20min. Obě parcely jsou vedle sebe v jádru města při ul. Smetanova. Inž. sítě: jsou přivedeny vždy až na vlastní pozemek:
- městská voda (+ vodoměrná šachta)
- městská kanalizace (+ revizní kanalizační šachta)
- přípojka el. 3x 25A a el. kaplička (RIS) v líci oplocení
- přípojka plynu a plyn. kiosek (HUP) v líci plotu
- telefonní kabel (v zájmu napojení na internet)

1) Pozemek č.2 (č.parc. 169/31) má 2053m2 z toho cca 1/3 pozemku je v územním plánu plocha stavební (má úplně všechny inž.sítě jako první pozemek a má vybudovanou vlastní přístupovou vozidlovou komunikaci v zámkové dlažbě a s obrubníky), a zbývající 2/3 jsou určeny v Návrhu nového územního plánu pro funkci „sady v zahradách“ (tj. vlastní sad v oplocené zahradě). Cca ½ plochy pozemku lze zastavět rodinným domem (RD + zahrada), a na druhé polovině plochy pozemku lze stavět stavby tvořící doplňkovou funkci ke stavbě RD, tj. altán, pergola, ohniště, hřiště, zahradní domek, atp. Pro stavbu konkrétního RD je vydáno pravomocné územní rozhodnutí na dům Excelent (zastavovací plán je v příloze). Není však problém, aby si nový vlastník pozemku zde změnil projekt na dům podle svých představ. Z pozemku je výhled na centrum města, barokní kostel a vrch Budíkov. Pozemek je dnes oplocen pouze pasteveckým oplocením. Pozemek je geometricky přesně vytýčen a má výškopis a polohopis od geodeta.
Cena: 3 500 000,-Kč

2) Pozemek č.1 (č.parc. 169/43 a 169/1) má 838m2, má také úplně všechny inž. sítě. Pro stavbu konkrétního rodinného domu je zde vydáno pravomocné územní rozhodnutí na dům Bohemia (zastavovací plán v příloze) o zastavěné ploše 178m2. Není však problém, aby si nový vlastník pozemku zde změnil projekt na dům podle svých vlastních představ. Z pozemku je výhled na centrum města, barokní kostel a vrch Budíkov. Pozemek je dnes oplocen pouze pasteveckým oplocením.
Cena: 2 500 000,-Kč
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
416042
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.053 m²
cena:
3.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel
Dragica Matoušková
E-Mail
pozemekmnichovice@seznam.cz
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více