Prodej domu 2+1 bez realitky

Litomyšl - Pohodlí, Pardubický kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/417145
Prodej domu 485 m² bez realitky, Litomyšl - Pohodlí, Pardubický kraj, hlavní foto
Cena:
300.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Exkluzivně nabízíme rodinný dům v zastavěné, odlehlé části města Litomyšl, v místní části Pohodlí. Dům je v řadové zástavbě jako samostatně stojící, zastavěná plocha s nádvořím je 212m. Jedná se o přízemní, částečně podsklepený rodinný dům ze smíšeného zdiva bez využitého podkroví pod sedlovou střechou s polovalbou krytou taškou pálenou. Objekt je...
Exkluzivně nabízíme rodinný dům v zastavěné, odlehlé části města Litomyšl, v místní části Pohodlí. Dům je v řadové zástavbě jako samostatně stojící, zastavěná plocha s nádvořím je 212m. Jedná se o přízemní, částečně podsklepený rodinný dům ze smíšeného zdiva bez využitého podkroví pod sedlovou střechou s polovalbou krytou taškou pálenou. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru velkého písmene L. Na dům navazuje velká stodola, v které lze parkovat. K domu náleží zahrada o výměře 259m, která leží v rovinném terénu, tvoří jednotný funkční celek s domem a je přístupná po veřejné, zpevněné komunikaci. Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro včetně motorového proudu (nové rozvody), obecní vodovod, plynové vedení a vlastní septik. Objekt sestává z jedné bytové jednotky o velikosti 2+1. Dispozice: vstupní chodba, tři větší komory (možnost změny na pokoj) , 2 pokoje ,kuchyň. Velké půdní prostory vhodné k podkrovní vestavbě.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
417145
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+1
plocha:
485 m²
cena:
300.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více