Prodej domu 2+kk bez realitky

Janovice nad Úhlavou - Rohozno, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/417846
Prodej domu 48 m² bez realitky, Janovice nad Úhlavou - Rohozno, Plzeňský kraj, hlavní foto
Cena:
948.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

SLEVA z 1.049.000,- Kč. Rodinný domek těsně před dokončením 2+kk (48 m2). Klidné místo na okraji obce (polosamota), 6 km od Klatov, potůček (biokoridor) na hranici pozemku. Celá stavba řešena jako nízkoenergetická (izolační trojsklo, PAVATEX...). Vnitřní rozvody elektřiny a vody jsou dokončeny. Zásobování vodou možno řešit buď přípojkou z obecního vodovodu nebo z...
SLEVA z 1.049.000,- Kč. Rodinný domek těsně před dokončením 2+kk (48 m2). Klidné místo na okraji obce (polosamota), 6 km od Klatov, potůček (biokoridor) na hranici pozemku. Celá stavba řešena jako nízkoenergetická (izolační trojsklo, PAVATEX...). Vnitřní rozvody elektřiny a vody jsou dokončeny. Zásobování vodou možno řešit buď přípojkou z obecního vodovodu nebo z vlastní studny (ještě není zbudována, stavební povolení vydáno), kanalizaci je dle projektové dokumentace možné řešit čističkou odpadních vod, topení elektrické (možnost tepelného čerpadla vzduch-vzduch). Na hranici pozemku založen živý plot. Pozemek 595 m2 - možnost dokoupit i sousední pozemky (až do celkové výměry 2858 m2).
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
417846
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+kk
plocha:
48 m²
cena:
948.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více