Pronájem garáže bez realitky

Na Průhonu, Dolní Břežany - Lhota u Dolních Břežan, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/417851
Pronájem garáže 17 m² bez realitky, Na Průhonu, Dolní Břežany - Lhota u Dolních Břežan, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
2.100 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronajmu samostatnou garáž po kompletní rekonstrukci, celková výměra 17m2, opatřena zateplenými sekčními vraty Hormann s elektrickým ovládáním. Garáž se nachází na pozemku s dalšími čyřmi samostatnými garážemi a menším bytovým domem o třech bytových jednotkách (trvale obydleno). Jediný vjezd na pozemek je monitorován průmyslovou kamerou, vjezd ke garáži po...
Pronajmu samostatnou garáž po kompletní rekonstrukci, celková výměra 17m2, opatřena zateplenými sekčními vraty Hormann s elektrickým ovládáním. Garáž se nachází na pozemku s dalšími čyřmi samostatnými garážemi a menším bytovým domem o třech bytových jednotkách (trvale obydleno). Jediný vjezd na pozemek je monitorován průmyslovou kamerou, vjezd ke garáži po vysoce zátěžových ecoraster dlaždicích. V garáži se nachází samostatný elektroměr, 5x el. zásuvka, 2x světlo na stěnách po bocích, na podlaze zámková betonová dlažba, bíle vymalováno. Průjezdová výška pod vraty 1,95m. K nájmu nutno přičíst zálohy na elektřinu 200Kč/měs., zúčtovatelné jednou ročně. Prohlídka možná po domluvě, k dispozici ihned.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
417851
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
plocha:
17 m²
cena:
2.100 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více