Prodej domu 3+1 bez realitky

Londonská, Rapšach, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/418399
Prodej domu 192 m² bez realitky, Londonská, Rapšach, Jihočeský kraj, hlavní foto
Cena:
2.190.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji samostatně stojící rodinný dům v klidné části obce Rapšach. Obec se nachází v CHKO Třeboňsko a nabízí čisté životní prostředí, možnosti rekreace (hraniční lesy, písková jezera, cyklistické cesty atd.) a základní občanskou vybavenost (školka, škola, obchod, restaurace). Další vybavenost je v blízkém Suchdole nad Lužnicí či v Třeboni....
Nabízím k prodeji samostatně stojící rodinný dům v klidné části obce Rapšach. Obec se nachází v CHKO Třeboňsko a nabízí čisté životní prostředí, možnosti rekreace (hraniční lesy, písková jezera, cyklistické cesty atd.) a základní občanskou vybavenost (školka, škola, obchod, restaurace). Další vybavenost je v blízkém Suchdole nad Lužnicí či v Třeboni.
Rodinný dům (192 m2) se nachází na upraveném pozemku o celkové ploše 1503 m2. Jedná se o původní stavbu z větší části kamennou a doplněnou cihlovými přístavbami. Dům je přízemní, nepodsklepený se sedlovou střechou. Obytné přízemí obsahuje byt 3+1, velké zádveří, samostatné WC, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, technickou místnost a komoru. V podkroví domu jsou provedeny úpravy pro možné zřízení dalších 3 místností s příslušenstvím. V celém domě byla instalována plastová okna. Dům je připojen na 3x400V, veřejný vodovod, kanalizaci a zemní plyn. Vytápění je řešeno ústředním topením s kotlem na tuhá paliva nebo samostatným kotlem na zemní plyn, který také zajišťuje ohřev TUV. Součástí domu je garáž s dílnou a skladem na palivo.
Další samostatnou stavbou na pozemku je dům pro letní bydlení (48 m2), který v přízemí obsahuje 1 obytnou místnost se samostatným příslušenstvím (chodba, WC, sprchový kout) a garáž. Podkroví umožňuje dostavbu dalších místností. Vytápění je plynové, lokální. K této budově je připojen dřevěný přístřešek a pergola se zahradním krbem.
Na pozemku se dále nachází skleník (3x6 m) a podzemní nádrž na užitkovou vodu.
Velká zahrada je osázena vzrostlými ovocnými a okrasnými stromy a keři.
Dům prošel větší rekonstrukcí v roce 1990 a byl dále postupně upravován. Je možné jej hned užívat, nicméně vyžaduje další stavební opravy a úpravy. Součástí prodeje může být i stávající vnitřní vybavení dle dohody. Cena k jednání.
zobrazit celý popis
I offer for sale a house in a quiet village Rapšach, located in nature reserve Třeboňsko, offering a clean environment, recreational opportunities (border forests, sand lakes, bike paths etc.) and basic civic amenities (kindergarten, school, shop, restaurant). Other amenities are in the near Suchdol nad Lužnicí or in Třebon.
The house (192 m2) is situated on landscaped grounds with a total...
I offer for sale a house in a quiet village Rapšach, located in nature reserve Třeboňsko, offering a clean environment, recreational opportunities (border forests, sand lakes, bike paths etc.) and basic civic amenities (kindergarten, school, shop, restaurant). Other amenities are in the near Suchdol nad Lužnicí or in Třebon.
The house (192 m2) is situated on landscaped grounds with a total area of ​​1503 m2. This is the original building mostly made by stone and bricks. The house is a single storey, without a basement with a gabled roof. Residential ground floor contains a flat 3 + 1, hall, separate toilet, bathroom with tub and shower, utility room and pantry. Other 3 rooms with accessories could be built in the roof attic, some works were made there. New windows was installed. The house is connected to the electricity 3x400V, public water supply, sewerage and gas. Heating is done by central heating with solid fuel boiler or a separate boiler to natural gas, which also provides hot water. The house has a garage with workshop and store.
Another building on the property is a small house (48 m2), its ground floor includes 1 living room with private facilities (hall, toilet, shower) and a garage. Roof attic allows the construction of additional rooms. Heating is on gas, local. This building is connected to a wooden shed and pergola with fireplace.
On the plot is also a greenhouse (3x6 m) and an underground tank for non-potable water.
The large garden is planted with fruit and decorative trees and shrubs.
The house underwent a major reconstruction in 1990s and was further gradually renovated. It can be used immediately, however, requires additional repairs.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
418399
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
192 m²
cena:
2.190.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
E
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více