Prodej domu 140 m² bez realitky

Slaný - Dolín, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám jednopodlažní zděný rodinný dům na pozemku o ploše 331 m². Dispozice domu sestává ze čtyř rozměrných místností, koupelny s WC a chodby. Obývací pokoj o ploše cca. 28 m² má světlou výšku 3 m. Ložnice o ploše cca. 22 m² je světlé výšky rovněž 3 m. Pokoj o ploše cca. 19 m je přístupný z chodby a má s. v. 2,8 m. Kuchyně s jídelním koutem má plochu...
Prodám jednopodlažní zděný rodinný dům na pozemku o ploše 331 m². Dispozice domu sestává ze čtyř rozměrných místností, koupelny s WC a chodby. Obývací pokoj o ploše cca. 28 m² má světlou výšku 3 m. Ložnice o ploše cca. 22 m² je světlé výšky rovněž 3 m. Pokoj o ploše cca. 19 m je přístupný z chodby a má s. v. 2,8 m. Kuchyně s jídelním koutem má plochu cca. 18 m² a s.v. 2,6 m. Nově zrekonstruovaná koupelna je o ploše cca. 3,5 m² a s.v. 2,7 m (částečně zešikmená). Chodba je pak o výměře cca. 6 m² a s.v. 2,7 m. Všechny místnosti jsou nově vymalované a jsou zde položeny nové laminátové podlahy nebo dlažba. Na fotografiích je zachycen aktuální stav objektu. Dům je prodáván zařízený / vybavený. Podkroví domu je vyklizeno, v celé ploše je na stropě položena minerální tepelná izolace, možnost využití podkroví v budoucnu. Na domě jsou plastová okna, dvě dřevěná špaletová. Na parcele je nově zrekonstruovaný přístavek na nářadí, které zůstane rovněž součástí vybavení domu.
Dům je vzhledem k velikosti, dispozici a platnému územnímu plánu vhodný k bydlení i podnikání. Nachází se v klidné a atraktivní lokalitě městské části Slaného, ve stávající zástavbě. Parcela nemá přímé sousedy. K domu a pozemku je zpracováno autorizované geodetické zaměření. V blízkosti domu je umístěna zastávka autobusů MHD poskytující pravidelné spojení do centra. Před domem je dostatečný prostor pro zaparkování i více vozidel. Dům nabízí překrásný výhled na České středohoří, Milešovku, hrad Hazmburg a Říp. Dům je ve fázi, kdy nový majitel může realizovat závěrečné úpravy / rekonstrukce interiéru, exteriéru i pozemku přesně podle svých představ.
V domě je jsou nově provedeny kompletní rozvody vody, kanalizace a elektřiny, včetně ohřevu vody. Vytápění je olejovými elektrickými přímotopy. Oba stávající komíny nejsou využívány.
Objekt je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, elektrická přípojka (podzemní vedení). V ulici je plynovod, je možné se na něj připojit. Odvod dešťové vody do veřejné kanalizace. U zahrádky je na fasádu vyveden vodovod.
Podrobnější informace Vám rádi poskytneme. Nejsme realitní makléři, dům je v soukromém vlastnictví.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+kk
plocha:
140 m²
cena:
1.890.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více