Prodej pozemku bez realitky

Chocerady - Vlkovec, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/418904
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám krásný velký pozemek určený pro stavbu RD. Jde o nádherné místo na kopci s výhledem do sázavské krajiny, nutno vidět. Pozemek je lehce svažitý, jedná se o nepravidelný obdélník. Příjezdová cesta je v horní části pozemku, stejně tak El energie přivedena na hranici pozemku. Poskytneme hydrogeologickou studii, kde může být umístěna studna, stejně tak k...
Prodám krásný velký pozemek určený pro stavbu RD. Jde o nádherné místo na kopci s výhledem do sázavské krajiny, nutno vidět. Pozemek je lehce svažitý, jedná se o nepravidelný obdélník. Příjezdová cesta je v horní části pozemku, stejně tak El energie přivedena na hranici pozemku. Poskytneme hydrogeologickou studii, kde může být umístěna studna, stejně tak k dispozici radonový průzkum. Veškeré občanské vybavení v obci, školka, škola, obchody, vlaková zastávka cca 700m od pozemku. S současné době se na vedlejší parcele již staví RD.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
418904
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.643 m²
cena:
2.199.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více