Prodej domu 2+kk bez realitky

Kunice u Říčan, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/419063
Rezervováno
Prodej domu 156 m² bez realitky, Kunice u Říčan, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
800.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej jednopodlažního rodinného domu 2+1 s podkrovím v Kunicích Praha východ 8km od Říčan u Prahy. Dům je vyklizený a připravený k rekonstrukci, dům stojí na vlastním pozemku s menším dvorkem, zastavěná plocha všech podlaží je 113m2, pozemek 156m2. Zdivo smíšené cihla a kámen, napojení na inženýrské sítě které má obec, dům je napojen na elektrické vedení,...
Prodej jednopodlažního rodinného domu 2+1 s podkrovím v Kunicích Praha východ 8km od Říčan u Prahy. Dům je vyklizený a připravený k rekonstrukci, dům stojí na vlastním pozemku s menším dvorkem, zastavěná plocha všech podlaží je 113m2, pozemek 156m2. Zdivo smíšené cihla a kámen, napojení na inženýrské sítě které má obec, dům je napojen na elektrické vedení, voda z veřejného rozvodu, kanalizační odpad do veřejné stoky, možnost napojení na plynové vedení. Topení kamny na tuhá paliva. Dopravní spojení autem 27km od centra Prahy po dálnici D1 25 minut, integrovaná železniční doprava s napojením na autobus. Dům není zatížen jakýmkoli věcným nebo právním břemenem.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
419063
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+kk
plocha:
156 m²
cena:
800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více