Prodej rekreačního objektu 1+1 bez realitky

Roztoky u Křivoklátu, Středočeský kraj

980.000 Kč

Popis

Jedná se o přízemní, zděnou budovu na kamenné podezdívce 1+1 po rekonstrukci, nad obcí Roztoky u Křivoklátu. Chata se nachází na polosamotě v klidném prostředí křivoklátských lesů. Je umístěná na mírně svažitém pozemku situovaném na jih o rozloze 3. 171 m2 z toho 61m2 zastavěné plochy. V okolí do 1,5 km se dostanete k Berounce, vlakovému nádraží, potravinám (COOP), restauraci. Na hrad Křivoklát je to 4 km.

Příjezd na pozemek je možný po částečně zpevněné lesní cestě. Celý objekt je zajištěn kvalitními mřížemi z pozinkované oceli, které jsou na oknech i dveřích celé chaty. Střecha je nově potažená modifikovanými pásy. Na pozemku se nachází dřevník, „vodojem“ a čtyři nové dřevěné kůlničky. Na většině pozemku je celodenní slunce, ve spodní části je chráněn stínem borovic, buků a akátů. Je vhodný nejen k rekreaci, ale i k chovu ovcí, koz nebo koní.

Podlahy v objektu jsou po rekonstrukci kombinované (dlažba, linoleum, plovoucí podlaha). Vytápění je zde možné krbovými kamny umístěnými v kuchyňské části. V objektu je zavedena voda z vlastní vrtané studny. Ta se čerpá do přečerpávací nádrže o velikosti 1m3 („vodojem“). Samospádem pak voda teče do budovy. Čerpadlo je poháněné pomocí agregátu. K objektu není zatím přivedena elektřina. Kuchyně je vybavena novou kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. Sociální zařízení zajištěno splachovacím WC, umyvadlem a sprchovým koutem. V zadní části budovy se nachází prosvětlený pokoj s ručně vyráběnou masivní vestavěnou skříní, na které je možno i spát.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 419349
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Rekreační objekt
Dispozice 1+1
Plocha 3.171 m²
Cena: 980.000 Kč Chci hypotéku
Město: Roztoky
Městská část: Roztoky u Křivoklátu
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

8 542

Aktivních inzerátů
bez provize

11 982

Realizovaných obchodů
tento rok

586 938 431 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej rekreačního objektu 1+1 bez realitky

980.000 Kč