Prodej rekreačního objektu 1+1 bez realitky

Roztoky u Křivoklátu, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/419349
Prodej rekreačního objektu 3.171 m² bez realitky, Roztoky u Křivoklátu, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
980.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Jedná se o přízemní, zděnou budovu na kamenné podezdívce 1+1 po rekonstrukci, nad obcí Roztoky u Křivoklátu. Chata se nachází na polosamotě v klidném prostředí křivoklátských lesů. Je umístěná na mírně svažitém pozemku situovaném na jih o rozloze 3. 171 m2 z toho 61m2 zastavěné plochy. V okolí do 1,5 km se dostanete k Berounce, vlakovému nádraží, potravinám...
Jedná se o přízemní, zděnou budovu na kamenné podezdívce 1+1 po rekonstrukci, nad obcí Roztoky u Křivoklátu. Chata se nachází na polosamotě v klidném prostředí křivoklátských lesů. Je umístěná na mírně svažitém pozemku situovaném na jih o rozloze 3. 171 m2 z toho 61m2 zastavěné plochy. V okolí do 1,5 km se dostanete k Berounce, vlakovému nádraží, potravinám (COOP), restauraci. Na hrad Křivoklát je to 4 km.

Příjezd na pozemek je možný po částečně zpevněné lesní cestě. Celý objekt je zajištěn kvalitními mřížemi z pozinkované oceli, které jsou na oknech i dveřích celé chaty. Střecha je nově potažená modifikovanými pásy. Na pozemku se nachází dřevník, „vodojem“ a čtyři nové dřevěné kůlničky. Na většině pozemku je celodenní slunce, ve spodní části je chráněn stínem borovic, buků a akátů. Je vhodný nejen k rekreaci, ale i k chovu ovcí, koz nebo koní.

Podlahy v objektu jsou po rekonstrukci kombinované (dlažba, linoleum, plovoucí podlaha). Vytápění je zde možné krbovými kamny umístěnými v kuchyňské části. V objektu je zavedena voda z vlastní vrtané studny. Ta se čerpá do přečerpávací nádrže o velikosti 1m3 („vodojem“). Samospádem pak voda teče do budovy. Čerpadlo je poháněné pomocí agregátu. K objektu není zatím přivedena elektřina. Kuchyně je vybavena novou kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. Sociální zařízení zajištěno splachovacím WC, umyvadlem a sprchovým koutem. V zadní části budovy se nachází prosvětlený pokoj s ručně vyráběnou masivní vestavěnou skříní, na které je možno i spát.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
419349
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
1+1
plocha:
3.171 m²
cena:
980.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více