Prodej domu 2.115 m² bez realitky

Dublovice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej venkovského stavení s přilehlými hospodářskými objekty v Dublovicích na Sedlčansku v blízkosti největšího sedlčanského rybníka Musíka, který je vzdálený cca 900m. Pozemek má celkovou velikost 2115 m2 z toho zastavěná plocha je 350 m2, nádvoří 420 m2 a samostatná zahrada 1345 m2. Obytná plocha má dispozici 3+1 a její výměra je 100 m2. Obytná část má 3...
Prodej venkovského stavení s přilehlými hospodářskými objekty v Dublovicích na Sedlčansku v blízkosti největšího sedlčanského rybníka Musíka, který je vzdálený cca 900m. Pozemek má celkovou velikost 2115 m2 z toho zastavěná plocha je 350 m2, nádvoří 420 m2 a samostatná zahrada 1345 m2. Obytná plocha má dispozici 3+1 a její výměra je 100 m2. Obytná část má 3 samostatné pokoje a kuchyň s obývací částí, která obsahuje původní kachlová kamna. Další přilehlé objekty obsahují 2 sklepy, 2 sýpky, garáž, stodolu, kolnu, dřevník, kurník, udírnu. Objekt má vlastní studnu a napojení na kanalizaci. Dům je možné ihned obývat, ale investice je nutná. Veškeré historické nářadí a vybavení, které se nachází v objektu, se prodává společně s objektem.
V blízkosti domu je nově zrekonstruovaný hostinec se salonkem pro nekuřáky. V obci Dublovice je dostupná běžná občanská vybavenost – základní a mateřská škola, sportovní hala, fotbalové hřiště, kadeřnický salón, kosmetika a masáže, potraviny se základním zbožím. Vše ostatní je v 6 km vzdálených Sedlčanech.
Sedlčansko je mimo jiné krajem desítek rybníků, z nichž největší Musík má bezmála 50 ha. Jeho stavitelem byl známý rybníkář Jakub Krčín z Jelčan a Sedlčan. Podzimní výlov rybníku Musík patří každý rok k nejatraktivnějším událostem podzimní sezóny na Sedlčansku.
Sleva při rychlém jednání.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
2.115 m²
cena:
1.599.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více