Poptávka pronájem bytu 1+kk bez realitky

Brno, Černá pole

https://www.bezrealitky.cz/id/420021
Hledám Pronájem bytu, 0 až 60 m² bez realitky, Brno, Černá pole, hlavní foto
Cena:
1.000 až 7.000 Kč
ověřený uživatel

Poptávající

Poptávající si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Dobrý den, jsme nekuřácký pár, studující doktorát na Mendelově univerzitě. Hledáme byt o dispozici 1kk, 1+1, 2kk, případně garsoniéru. Nejlépe bez vybavení, nebo částečně vybavený. Nejsme nároční co se prostoru týče, bylo by fajn, kdyby se do bytu vešla postel, nějaké skříně, stůl a naše dvě kola. Raději jezdíme po asfaltu, tak nehrozí šílené nánosy...
Dobrý den, jsme nekuřácký pár, studující doktorát na Mendelově univerzitě. Hledáme byt o dispozici 1kk, 1+1, 2kk, případně garsoniéru. Nejlépe bez vybavení, nebo částečně vybavený. Nejsme nároční co se prostoru týče, bylo by fajn, kdyby se do bytu vešla postel, nějaké skříně, stůl a naše dvě kola. Raději jezdíme po asfaltu, tak nehrozí šílené nánosy bláta v bytě:-). Co se týče kuchyně, nebo kuchyňské linky, digestoř by se hodila, ale pokud bude oddělená kuchyň od pokoje, a bude tam okno, není potřeba. Rádi bychom bydleli někde, kde jsou plastová okna a zateplení (to jsme ochotni oželet) a ústřední topení, ne topení waw. Časem by s námi v bytě byl vychovaný kocour, který je naučený všem hygienickým návykům a potřebuje speciální péči, ale pokud by si majitel v bytě zvíře nepřál, nevidíme v tom problém. Rádi bychom měli řádně uzavřenou nájemní smlouvu podle nového občanského zákoníku a sepsaný předávací protokol (energie i vybavení) ještě před nástupem do bytu. Hledáme dlouhodobější pronájem a rádi bychom dosáhli oboustranné spokojenosti jak z naší strany, tak ze strany majitele a tak by bylo fajn vyřešit vše na začátku.

Ještě kdyby byla v domě možnost zařídit si internetové připojení od firmy netbox, bylo by to skvělé, ale asi to není tak nutné.

Děkuji

Helena Hanusová
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
420021
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
0 až 60 m²
cena:
1.000 až 7.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
od do
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
1 až 13
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Poptávající

Poptávající si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více