Prodej domu Ostatní bez realitky

Hýsly, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/420076
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Patrový, částečně podsklepený RD s plochou střechou, umístěný mimo zastavěnou část obce. V domě se nacházejí 3 byty - 2+1, 3+1, 4+1. V současné době využívaný pouze jako rekreační objekt. Objekt má dva vchody, dva vjezdy a součástí je rozsáhlý pozemek asi 3000 m2. Od roku 2008 proběhla rozsáhlá rekonstrukce: okna, rozvody elektřiny, vody, částečně odpady,...
Patrový, částečně podsklepený RD s plochou střechou, umístěný mimo zastavěnou část obce. V domě se nacházejí 3 byty - 2+1, 3+1, 4+1. V současné době využívaný pouze jako rekreační objekt. Objekt má dva vchody, dva vjezdy a součástí je rozsáhlý pozemek asi 3000 m2. Od roku 2008 proběhla rozsáhlá rekonstrukce: okna, rozvody elektřiny, vody, částečně odpady, oprava střechy, koupelny a wc, kuchyně, fasáda. Nově vybudován bazén 3x5 m, pergola. Topení plynové, každý byt má svůj kotel s ohřevem vody, samostatné měřiče energií.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
420076
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
190 m²
cena:
2.700.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více