Prodej domu 234 m² bez realitky

Bratří Čapků, Moravské Budějovice, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji velmi prostorný, zcela podsklepený rodinný dům v naprosto klidné části města Moravské Budějovice, obklopený ze třech stran jen zahradami. Dům je dle současných parametrů o velikosti 4+1.
V současné době začala v domě probíhat rekonstrukce 1NP, 2NP zůstalo plně obytné. Současně je vyřizováno stavební povolení na provedení stavebních úprav a...
Nabízíme k prodeji velmi prostorný, zcela podsklepený rodinný dům v naprosto klidné části města Moravské Budějovice, obklopený ze třech stran jen zahradami. Dům je dle současných parametrů o velikosti 4+1.
V současné době začala v domě probíhat rekonstrukce 1NP, 2NP zůstalo plně obytné. Současně je vyřizováno stavební povolení na provedení stavebních úprav a vytvoření podkladu pro dotaci v dotačním programu zelená úsporám. Celková dotace bude poskytnuta v rozsahu cca 350 tis. Kč., což pokryje náklady na zateplení a výměnu oken.
Součástí prodeje tak bude i vyřízení stavebního povolení a dodání dokumentace potřebné pro získání dotace.
Dispozičně jde o velmi velké pokoje. Půdorys domu je 10x10 m. Zastavěná plocha činí 234 m2 s prostornou samostatně stojící garáží s dílnou, prosklenou zahradní besídkou a zahradou o výměře 319 m2, s malým jezírkem a technickým domkem v zadní části zahrady.
Okna obytných místností domu jsou situována na jihozápad a východ.
V 1. patře domu lze vybudovat lékařskou nebo právní kancelář, popřípadě sídlo firmy. V obývacím pokoji v přízemí domu lze postavit krb. Druhé patro odpovídá půdorysně prvnímu a lze tak v případě potřeby dům upravit jako dvougenerační s možností půdní vestavby a rozšíření domu o několik dalších pokojů. V příloze jsou vidět možné náhledové půdorysy pro rekonstrukci. Toto patro (1NP) je zcela připraveno pro dokončení rekonstrukce. Všechny bourací práce jsou již hotové, stačí jen upravit podle stávajících přiložených projektů nebo přizpůsobit.
Do domu byla v červnu zavedena nová přípojka plynu. Ve sklepě domu je připraveno napojení domu na venkovní zdroj vody (studna přímo před domem). Dům je v docházkové vzdálenosti od všech služeb v městě. Supermarket je od domu vzdálen cca 200 m a letní koupaliště 600 m, lékárna 500 m, pošta 600m.
RK prosím NEVOLAT!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
234 m²
cena:
1.590.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více