Prodej pozemku bez realitky

Starý Jičín - Petřkovice u Starého Jičína, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/420276
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám stavební pozemek v obci Petřkovice u Nového Jičína, velikost 2724m2, pro jeden rodinný dům. Pozemek je v lehce svažitém terénu, na východní straně remízek. Přípojka vodovodu, kanalizace a příjezdová cesta na hranici pozemku, plyn v jeho blízkosti. Příjezdová cesta a kanalizace je nyní v realizaci, termín dokončení je v roce 2017. V ceně je i zřízení el....
Prodám stavební pozemek v obci Petřkovice u Nového Jičína, velikost 2724m2, pro jeden rodinný dům. Pozemek je v lehce svažitém terénu, na východní straně remízek. Přípojka vodovodu, kanalizace a příjezdová cesta na hranici pozemku, plyn v jeho blízkosti. Příjezdová cesta a kanalizace je nyní v realizaci, termín dokončení je v roce 2017. V ceně je i zřízení el. přípojky 3x16A, hydrogeologický posudek a radonový průzkum. Pozemek je umístěný na kopci, v blízkosti lesa s překrásným výhledem do okolí na Oderské vrchy, Hustopečské rybníky a okolní kopce.

Nový Jičín a Valašské Meziříčí jsou 8 km daleko, v obci je mateřská školka, hospoda a zastávka autobusu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
420276
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.724 m²
cena:
1.660.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více