Prodej pozemku bez realitky

Rožkovo údolí, Mělník, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/420323
Prodej pozemku 3.512 m² bez realitky, Rožkovo údolí, Mělník, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
3.700.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám krásnou stavební parcelu 3 518 m2 v Mělníku v Rožkově údolí. Na pozemku je vzrostlá kosterní zeleň od zahradního architekta z roku 1998 . K parcele je realizována přípojka kanalizace a elektřiny. Vodovod a teplovod je na hranici pozemku ve štěrkové příjezdové komunikaci. Je zde vrtaná studna a malý zahradní přístřešek . Pozemek je zcela mimo záplavovou...
Prodám krásnou stavební parcelu 3 518 m2 v Mělníku v Rožkově údolí. Na pozemku je vzrostlá kosterní zeleň od zahradního architekta z roku 1998 . K parcele je realizována přípojka kanalizace a elektřiny. Vodovod a teplovod je na hranici pozemku ve štěrkové příjezdové komunikaci. Je zde vrtaná studna a malý zahradní přístřešek . Pozemek je zcela mimo záplavovou oblast, přístupová komunikace je ze strany ulice V Úvoze. Z pozemku je výhled na Říp. Pozemek je rozdělen na tři parcely, takže lze koupit i jednu třetinu, či dvě třetiny.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
420323
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
3.512 m²
cena:
3.700.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více