Prodej pozemku bez realitky

Bačovská, Sány, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/420359
Prodej pozemku 1.613 m² bez realitky, Bačovská, Sány, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
400.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

zajímavá parcela na okraji obce Sány - Na průhoně, s výhledem na dálnici, fotbalové hřiště na dohled, leží u asfaltové komunikace, od hlavní silnice ji dělí 3 parcely, s tím, že první je stavební, parcela bude změněna z orné půdy na zahradu a oplocena, cena 250 Kč za metr čtvereční, dnes již můžete vidět přesné okraje parcely, zemědělci již na ní nezaseli...
zajímavá parcela na okraji obce Sány - Na průhoně, s výhledem na dálnici, fotbalové hřiště na dohled, leží u asfaltové komunikace, od hlavní silnice ji dělí 3 parcely, s tím, že první je stavební, parcela bude změněna z orné půdy na zahradu a oplocena, cena 250 Kč za metr čtvereční, dnes již můžete vidět přesné okraje parcely, zemědělci již na ní nezaseli :-) (http://sgi.nahlizenidokn.cuzk.cz/marushka/default.aspx?themeid=3&&MarQueryId=2EDA9E08&MarQParam0=2406072208&MarQParamCount=1&MarWindowName=Marushka)
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
420359
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.613 m²
cena:
400.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více