Prodej pozemku bez realitky

Vrané nad Vltavou, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/420494
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Jde o pozemek na řadový rodinný dům ve Vraném nad Vltavou s nejhezčím výhledem v této lokalitě do údolí řeky Vltavy a krásně zalesněných protilehlých kopců.K tomuto pozemku patří nově vybudovaná garáž s jedním stáním, pouze chybí garážová vrata, možnost dalšího parkování i před garáží.Garáž je umístěna blízko pozemku.Elektřina je vybudována již...
Jde o pozemek na řadový rodinný dům ve Vraném nad Vltavou s nejhezčím výhledem v této lokalitě do údolí řeky Vltavy a krásně zalesněných protilehlých kopců.K tomuto pozemku patří nově vybudovaná garáž s jedním stáním, pouze chybí garážová vrata, možnost dalšího parkování i před garáží.Garáž je umístěna blízko pozemku.Elektřina je vybudována již přímo na hranici pozemku.U vody je nutné provést vrt.V jižní části pozemku je možné vyhloubit jámu a osadit z umělé hmoty nádobu na sběr odpadové vody.Po obou stranách již stojí postavené řadové domky s obyvateli.Stačí tedy provést pouze nosnou zeď mezi domy, bez jakéhokoli zateplování.Je možné rozlohu domu zvětšit oproti již postaveným domkům.Jedná se o velmi klidnou část, nejezdí zde kolem pozemku žádná auta s výjmkou 3 sousedů.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
420494
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
242 m²
cena:
1.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více