Prodej nebytového prostoru 90 m² bez realitky

Kukulova, Praha - Břevnov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Impozantní, více jak 70 metrový otevřený prostor s nádhernými výhledy prosklenými štíty otevřenými do nádvoří usedlosti a zeleně na severní straně a do motolského údolí na jih. Ateliér evokuje pocit prostoru, světla, volnosti a tvořivé atmosféry. Jde o vhodné komerční prostory pro firmu s kreativní pracovní náplní nebo netypické bydlení. Hlavní místnost lze...
Impozantní, více jak 70 metrový otevřený prostor s nádhernými výhledy prosklenými štíty otevřenými do nádvoří usedlosti a zeleně na severní straně a do motolského údolí na jih. Ateliér evokuje pocit prostoru, světla, volnosti a tvořivé atmosféry. Jde o vhodné komerční prostory pro firmu s kreativní pracovní náplní nebo netypické bydlení. Hlavní místnost lze případně rozdělit na dva až tři menší pokoje či kanceláře. Vzhledem k charakteru ateliéru je zde jen jednoduchý kuchyňský kout, který lze v případě potřeby rozšířit a doplnit, malá koupelna se sprchou a WC.

Z ateliéru je navíc přístup na rozlehlou terasu (přes 200 m2) umístěnou na střeše budovy. Terasa není součástí bytu, ale jeho nájemce či majitel ji má v užívání.

K bytu náleží část zahrady a samozřejmě i podíl na příslušných společných prostorách usedlosti a pozemcích.
Historická usedlost Šafránka se nachází v Praze 6 na rozhraní Břevnova a Košíř. Původně zde byly vinice, na nichž v 18. století vyrostl honosný statek, který si i po poslední rekonstrukci a dostavbě zachoval kouzlo starého Břevnova a téměř venkovskou atmosféru klidu, pohody a soukromí. Ve čtyřech objektech obklopujících rozlehlý dvůr se nachází...

celkem 12 luxusních bytů a 2 nebytové prostory. Společnými částmi objektu jsou mimo jiné i garáže, sauna, bazén, společenské prostory, sklepy, zázemí pro správce, zahrada a jiné.
Usedlost je obklopena zelení a přitom vzdálená jen 10 min od centra města. Velmi dobrá je její dopravní dostupnost autem i MHD (přímé spojení do centra, návaznost na D5, letiště i městský okruh) a navíc v její bezprostřední blízkosti vzniká nová stanice metra (trasa A, Motolská nemocnice).

Bližší informace o bytu i celé usedlosti jsou uvedeny na
www.usedlost-safranka.cz

--------------------------------------------------------------------------------
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
90 m²
cena:
6.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více