Prodej pozemku bez realitky

Kňovice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/421326
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Přímý vlastník nabízí k prodeji stavební pozemek o výměře 3.566m2 v klidné části obce Kňovice u Sedlčan. Pozemek se nachází v klidné části obce, v okolí jsou rodinné domy. Jedná se o pozemek obdélníkového tvaru, který je, v souladu s územním plánem obce, určen k výstavbě. K pozemku vede asfaltová obecní přístupová cesta. Na hranici pozemku je přípojka...
Přímý vlastník nabízí k prodeji stavební pozemek o výměře 3.566m2 v klidné části obce Kňovice u Sedlčan. Pozemek se nachází v klidné části obce, v okolí jsou rodinné domy. Jedná se o pozemek obdélníkového tvaru, který je, v souladu s územním plánem obce, určen k výstavbě. K pozemku vede asfaltová obecní přístupová cesta. Na hranici pozemku je přípojka elektrické energie. Ve vzdálenosti do 2m od hranice pozemku vede obecní vodovod. Část pozemku je rovinatá a zatravněná, část je mírně svažitá s ovocnými stromy. Velikou výhodou je blízkost Slapské vodní nádrže s možností rybolovu či dalšího sportovního vyžití. Veškerá další občanská vybavenost je v nedalekých Sedlčanech, vzdálených 5km s pravidelným autobusovým spojením. Příbram je vzdálena 32 km, Benešov 35km. Ze Sedlčan je možnost pravidelného spojení do Prahy autobusem, nebo vlakem. Vhodné pro výstavbu domu jak pro rodinu s dětmi, tak i pro důchodce.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
421326
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
3.566 m²
cena:
1.640.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více