Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Kolofíkovo nábřeží, Opava - Kateřinky u Opavy, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/421547
Prodej nebytového prostoru 2.472 m² bez realitky, Kolofíkovo nábřeží, Opava - Kateřinky u Opavy, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
21.000.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Administrativní budova s kancelářskými prostory,součástí montované budovy (FEMONT) je hala sloužící jako servis, sklad, nebo prostory k lehké výrobě, vytápění tepelným čerpadlem, minimální energeická náročnost, budova klimatizována, dvě patra se sociálním zařízením, u haly skladová místnost, šatna a sprchy.V areálu k dispozici garáže, dnes skladové...
Administrativní budova s kancelářskými prostory,součástí montované budovy (FEMONT) je hala sloužící jako servis, sklad, nebo prostory k lehké výrobě, vytápění tepelným čerpadlem, minimální energeická náročnost, budova klimatizována, dvě patra se sociálním zařízením, u haly skladová místnost, šatna a sprchy.V areálu k dispozici garáže, dnes skladové místa.Vhodné pro drobné podnikání, služby občanské vybavenosti, kanceláře, prodejny či jiné podnikatelské aktivity.Rozměry hlavní budovy jsou 33 x 23 m, na vyžádání zašleme půdorys I. a II. podlaží.Součástí je také původní kancelářská budova cca 10x10 m, jednopodlažní se svým soc.zařízením včetně sprchy a topení a ohřevu vody.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
421547
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
2.472 m²
cena:
21.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Vybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více