Prodej nebytového prostoru 48 m² bez realitky

Petržílkova, Praha - Stodůlky

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Přímý majitel nabízí k prodeji nebytový prostor, vhodný k využití: prodejna – vzorkovna, kancelář, sklad, sídlo firmy, drobná provozovna, drobné služby, show room, místnosti pro masáže, kosmetiku, manikúru, pedikúru, prodlužování řas apod. s podzemním garážovým stáním v jedné z moderních výškových budov na Slunečním náměstí v Praze 5, Hůrce - DŮM...
Přímý majitel nabízí k prodeji nebytový prostor, vhodný k využití: prodejna – vzorkovna, kancelář, sklad, sídlo firmy, drobná provozovna, drobné služby, show room, místnosti pro masáže, kosmetiku, manikúru, pedikúru, prodlužování řas apod. s podzemním garážovým stáním v jedné z moderních výškových budov na Slunečním náměstí v Praze 5, Hůrce - DŮM Sluneční náměstí - je moderní atypická výšková budova, která v sobě ukrývá nejen 177 útulných bytů, ale i nadstandardní zázemí... A navíc ten výhled...
První část budovy je určena pro komerční a administrativní účely. Středem domu vedou dva výtahy a jedno schodiště, druhé schodiště je na SV okraji budovy. V komerční části objektu navazují na atrium pasáže s vchody do jednotlivých kanceláří a obchodů.
Je také možnost rozmístění reklamy a nebo nějaké informace firmy na reklamních plochách této budovy.
K užívání je i společná místnost (!!!), sloužící jako malá recepce (Sedací soupravy, stoly, nádobí, kávovar, malá kuchyňka).
V domě je 24 hodin denně hlídač. Dům je minutu chůze od metra Hůrka. Na Slunečním náměstí jsou k dispozici běžné obchody (Albert), pošta, banka a podobně. Nákupní centrum Galerie Butovice je vzdáleno 10 minut chůze. V nejbližším okolí se nachází Prokopské údolí a Centrální park. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, ledničkou, myčka nádobí, pohovky a křesla, barové židle, kávovar, mikrovlnka.
v ceně jsou zahrnuty všechny (!!!) účty, platby za internet a podzemní garáž
http://www.slunecninamesti.cz/
http://virtualni.praha.eu/namesti/slunecni-namesti.html
V případě zájmu volejte na tel.:+ 420 774 601 569
zobrazit celý popis
The direct owners sell commercial space, suitable for use: store - showroom, office, warehouse, company headquarters, a minor premise, minor services, show room, the room for the massage, cosmetics, manicure, pedicure, eyelash extensions, etc. with underground garage parking in one of the modern high-rise buildings in the Sunlight square in Prague 5, Hůrka - HOUSE Sun square is the modern...
The direct owners sell commercial space, suitable for use: store - showroom, office, warehouse, company headquarters, a minor premise, minor services, show room, the room for the massage, cosmetics, manicure, pedicure, eyelash extensions, etc. with underground garage parking in one of the modern high-rise buildings in the Sunlight square in Prague 5, Hůrka - HOUSE Sun square is the modern atypical high-rise building, which conceals not only 177 cosy apartments, but also a high standard facilities... And in addition, the views of the...
The first part of the building is intended for commercial and administrative purposes. The focus of the house is led by two lifts and a staircase, the second staircase is on ne edge of the building. In the commercial part of the building linked to the atrium of the passage with the entrances to the various offices and shops.
There is also the possibility of the deployment of ads and or some information of the company on the advertising surfaces of this building.
To use is also a common room (!!!), serving as a small reception (Sofas, tables, crockery, coffee maker, small kitchenette).
In the house is a 24 hour a day guard. The house is a one minute walk from the metro After. In the Sunlight of the square are available to the ordinary shops (Albert), post office, bank and the like. Shopping centre Galerie Butovice is a 10-minute walk away. In the next area is located prokopské údolí and Central park. The apartment is equipped with kitchen, fridge, dishwasher, sofas and armchairs, bar stools, coffee maker, microwave.
in the price are included all (!!!) bills, payment for internet services and garaz
http://www.slunecninamesti.cz/
http://virtualni.praha.eu/namesti/slunecni-namesti.html
In case of interest please call at tel.:+ 420 774 601 569
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
1+kk
plocha:
48 m²
cena:
1.850.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více