Prodej domu 2+1 bez realitky

Svárov, Tvrdonice, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/422951
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Dům stáří asi 100 let (asi 97% cihla, asi 3% kotovice), střecha původní. Aktuálně je dům připojen na obecní vodu a přípojku elektro 3x400V, vytápění tepelné čerpadlo (1 místnost), ohřev vody zakoupen boiler, odpady - nyní bez kanalizace, k tomu jsem se ještě nedostali, kanalizace v ulici asi 25m od domu. Dům obsahuje následující místnosti (chodba, 3 místnosti...
Dům stáří asi 100 let (asi 97% cihla, asi 3% kotovice), střecha původní. Aktuálně je dům připojen na obecní vodu a přípojku elektro 3x400V, vytápění tepelné čerpadlo (1 místnost), ohřev vody zakoupen boiler, odpady - nyní bez kanalizace, k tomu jsem se ještě nedostali, kanalizace v ulici asi 25m od domu. Dům obsahuje následující místnosti (chodba, 3 místnosti větší 9-16m2, 2 místnosti menší 5-6m2) + velkou garáž asi 20m2. Dům jsme pořídili pro rekonstrukci s tím, že tam budeme jezdit na volné víkendy nebo dovolenou (jsme z Prahy) a místo a lokalita je super. Bohužel poslední 3 roky není čas a zřejmě už moc nebude, takže dům z tohoto důvodu prodáváme. Stále probíhá drobná rekonstrukce: obouchaly se všechny omítky (uvnitř a venku), venkovní izolace základů, některé podlahy v domě nově betonové s tepelnou izolací, v několika místnostech instalace sádrokartonových stěn a stropů, rozvody elektro v mědi, Euro-okna dřevěná, vstupní dveře plastové v dekoru dřeva, sekční garažová vrata (pouze provizorní řešení). Obyvák je rozpracovaný (probíhá instalace sádrokarton), kuchyně místnost dokončena (probíhá instalace kuchyně, pracovní desky), ložnice je hotová (podlaha plovoucí, zdi a stropy sádrokarton), koupelna (probíhá instalace sádrokarton, podlahy, voda a odpady), poslední malá místnost (zatím nic nazapočato), k domu nálěží travnatý dvorek, s malou dřevěnou terasou pro odpočinek a grilování.
Více informcí, fotografie poskytnu emailem nebo telefonicky.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
422951
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+1
plocha:
208 m²
cena:
520.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více