Pronájem nebytového prostoru 3.700 m² bez realitky

Boleslavská, Bakov nad Jizerou, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Skvělá příležitost pro podnikání, bez provize - až 3 700 m2. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu multifunkční komerční areál na frekventované komunikaci v Bakově nad Jizerou, 8 km od Mladé Boleslavi a 2 km od rychlostí silnice D10. Lokalita velmi vhodná i pro realizaci obchodních aktivit v Praze či jako rozvojové strategické místo společnosti ze vzdálenějších...
Skvělá příležitost pro podnikání, bez provize - až 3 700 m2. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu multifunkční komerční areál na frekventované komunikaci v Bakově nad Jizerou, 8 km od Mladé Boleslavi a 2 km od rychlostí silnice D10. Lokalita velmi vhodná i pro realizaci obchodních aktivit v Praze či jako rozvojové strategické místo společnosti ze vzdálenějších regionů (méně než 1 hodinu jízdy od centra Prahy).

Uzavřený a uzamykatelný areál se skládá ze ze dvou budov a manipulační plochy - skladových, kancelářských a obchodních prostor s výlohami a vstupem z ulice. Skladové prostory dostupné z manipulační plochy. Vjezd nákladní přepravy bezproblémový.

Areál se skládá z jednotlivých částí – jedná se o vytápěné prodejny, sklady, kanceláře a sociální zázemí. Možnost pronájmu zastavěné i nezastavěné plochy, areál je vhodný k provozování kombinované činnosti skladování a manipulace s materiálem zároveň se vzorkovnou či prodejnou.

Areál je pomyslně rozdělen na hlavní prodejnu s výlohami a zázemím 326 m2 a pozemkem (částí manipulační plochy) o výměře 300 m2 a dále na vedlejší prodejnu opět se sociálním zázemí a se sklady o podlahové ploše 390 m2 a pozemky 2.500 m2. Prodejny jsou vytápěné. K objektům jsou jako nedílná součást pronajímány pozemky a manipulační plochy. Cena uvedená v inzerátu 0 Kč/1m2/1 reflektuje skutečnost, že se areál skládá z více typů nemovitostí (prodejny, sklady, manipulační plocha). Konečná cena nájemného bude stanovena dle rozsahu předmětu nájmu a jeho skladby.

K areálu je možné pronajmout byt v místě rovněž bez provize.

Podle § 7a odst. 9 zákona č. 406/2000 Sb., ve znění účinném od 1. 7. 2015 „průkaz se neopatřuje při prodeji nebo pronájmu budovy nebo ucelené části budovy, pokud se tak obě strany písemně dohodnou a jde o budovu, která byla vystavěna a poslední větší změna dokončené budovy na ní byla provedena před 1. lednem 1947.“
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
3.700 m²
cena:
0 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více