Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Boleslavská, Bakov nad Jizerou, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/423001
Pronájem nebytového prostoru 3.700 m² bez realitky, Boleslavská, Bakov nad Jizerou, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
25 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Skvělá příležitost pro podnikání, bez provize - až 3 700 m2. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu multifunkční komerční areál na frekventované komunikaci v Bakově nad Jizerou, 8 km od Mladé Boleslavi a 2 km od rychlostí silnice D10. Lokalita velmi vhodná i pro realizaci obchodních aktivit v Praze či jako rozvojové strategické místo společnosti ze vzdálenějších...
Skvělá příležitost pro podnikání, bez provize - až 3 700 m2. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu multifunkční komerční areál na frekventované komunikaci v Bakově nad Jizerou, 8 km od Mladé Boleslavi a 2 km od rychlostí silnice D10. Lokalita velmi vhodná i pro realizaci obchodních aktivit v Praze či jako rozvojové strategické místo společnosti ze vzdálenějších regionů (méně než 1 hodinu jízdy od centra Prahy).

Uzavřený a uzamykatelný areál se skládá ze skladových, kancelářských a obchodních prostor s výlohami a vstupem z ulice. Skladové prostory dostupné z manipulační plochy. Vjezd nákladní přepravy bezproblémový.

Areál se skládá z jednotlivých částí – jedná se o vytápěné prodejny, sklady, kanceláře a sociální zázemí. Možnost pronájmu zastavěné i nezastavěné plochy, areál je vhodný k provozování kombinované činnosti skladování a manipulace s materiálem zároveň se vzorkovnou či prodejnou.

Areál je pomyslně rozdělen na hlavní prodejnu s výlohami a zázemím 326 m2 a pozemkem (částí manipulační plochy) o výměře 300 m2 a dále na vedlejší prodejnu opět se sociálním zázemí a se sklady o podlahové ploše 390 m2 a pozemky 2.500 m2. Prodejny jsou vytápěné. K objektům jsou jako nedílná součást pronajímány pozemky a manipulační plochy. Cena uvedená v inzerátu 25 Kč/1m2/1 měsíc je průměrnou cenou za jednotlivé nabízené typy nemovitosti (prodejny, sklady, manipulační plocha). Konečná cena nájemného bude stanovena dle rozsahu předmětu nájmu a jeho skladby.

K areálu je možné pronajmout byt v místě rovněž bez provize.

Podle § 7a odst. 9 zákona č. 406/2000 Sb., ve znění účinném od 1. 7. 2015 „průkaz se neopatřuje při prodeji nebo pronájmu budovy nebo ucelené části budovy, pokud se tak obě strany písemně dohodnou a jde o budovu, která byla vystavěna a poslední větší změna dokončené budovy na ní byla provedena před 1. lednem 1947.“
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
423001
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
3.700 m²
cena:
25 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více