Prodej pozemku bez realitky

Kramolišov, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/423278
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám nádherný rovinný až mírně svažitý pozemek v atraktivní lokalitě Kramolišova v Rožnově pod Radhoštěm s níže uvedenými detaily. Pozemek se nachází na levé straně hlavní cesty vedoucí z Rožnova v okolí zahrádkářských kolonií, cca 300m za autobusovou zastávkou. Jedná se o prostornou a slunnou parcelu s krásnými výhledy na okolní lesy a především...
Prodám nádherný rovinný až mírně svažitý pozemek v atraktivní lokalitě Kramolišova v Rožnově pod Radhoštěm s níže uvedenými detaily. Pozemek se nachází na levé straně hlavní cesty vedoucí z Rožnova v okolí zahrádkářských kolonií, cca 300m za autobusovou zastávkou. Jedná se o prostornou a slunnou parcelu s krásnými výhledy na okolní lesy a především Radhošť. Kolem celého pozemku vede již zhotovený plot, jehož přední část je tvořena betonovými sloupky s příčkami z mořeného dřeva. V příloze rovněž naleznete letecké a pozemní fotky celého pozemku.

Cena 1210 Kč / m2
Výměrná plocha: 1640 m2
Inženýrské sítě: vrtaná i kopaná studna, kabelové vedení NN na hranici pozemku
Typ pozemku: Stavební pozemek

Jsem soukromým prodejcem, nejedná se tedy o prodej zprostředkovaný realitní kanceláří. Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte mne kontaktovat, v případě zájmu se můžeme domluvit na prohlídce pozemku. Časově jsem velice flexibilní.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
423278
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.640 m²
cena:
1.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více