Prodej pozemku bez realitky

Králova Lhota u Českého Meziříčí, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/424479
Prodej pozemku 6.962 m² bez realitky, Králova Lhota u Českého Meziříčí, Královéhradecký kraj, hlavní foto
Cena:
3.480.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Stavební pozemek na východním okraji obce Králova Lhota, 15 km od Hradce Králové a 7 km od Opočna. Na hranici pozemku je zaveden plyn, voda, obecní komunikace a přímo na pozemku elektronická přípojka. Přístupová cesta je součástí pozemku. V místě se nachází obchod, pohostinství. Vede zde přímé autobusové spojení Praha - Orlické hory a Praha - Náchod. Pozemek je...
Stavební pozemek na východním okraji obce Králova Lhota, 15 km od Hradce Králové a 7 km od Opočna. Na hranici pozemku je zaveden plyn, voda, obecní komunikace a přímo na pozemku elektronická přípojka. Přístupová cesta je součástí pozemku. V místě se nachází obchod, pohostinství. Vede zde přímé autobusové spojení Praha - Orlické hory a Praha - Náchod. Pozemek je vhodný pro stavbu rodinných domků. Také možnost výměny pozemku za přiměřený byt v Praze.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
424479
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
6.962 m²
cena:
3.480.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více