Prodej domu 5+kk bez realitky

Libčany, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/424743
Prodej domu 240 m² bez realitky, Libčany, Královéhradecký kraj, hlavní foto
Cena:
2.590.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 777 871 535

Popis inzerátu

Rodinný dům se stodolou a dílnou. POZEMEK o velikosti cca 1.800 m2.

Nabízíme k prodeji na krásném, klidném místě obce Libčany stojící rodinný dům se stodolou. Jedná se o „venkovské stavení“ stojící na pozemku o celkové rozloze cca 1.800 m2. Nemovitost se nachází v klidné části obce ve vzdálenosti pouhých 70 m od lesa a 20 m od rybníku o rozloze 4.200 m2. Jedná...
Rodinný dům se stodolou a dílnou. POZEMEK o velikosti cca 1.800 m2.

Nabízíme k prodeji na krásném, klidném místě obce Libčany stojící rodinný dům se stodolou. Jedná se o „venkovské stavení“ stojící na pozemku o celkové rozloze cca 1.800 m2. Nemovitost se nachází v klidné části obce ve vzdálenosti pouhých 70 m od lesa a 20 m od rybníku o rozloze 4.200 m2. Jedná se o starší stavbu vhodnou po rekonstrukci k bydlení či rekreaci. Budova (dům) má obdélníkový půdorys a obsahuje obytnou a hospodářskou část (stodolu s dílnou). V obytné části se nachází bytová jednotka o 4 obytných místnostech v přízemí a 1 místnosti v podkroví, v částečném podsklepení je kotelna. Dům je vhodný k celkové rekonstrukci nebo přestavbě. Obě budovy jsou z pálených cihel, střecha je sedlová. Součástí pozemků jsou trvalé porosty - běžné, vzrostlé okrasné stromy a keře. Nemovitost je napojena na veřejný rozvod elektřiny, má vlastní studnu, kanalizace je svedena do septiku. Od srpna 2016 je na pozemek přivedena též vodovodní přípojka. Kanalizace vede přes pozemek, je tak možné se k ní bez problému připojit. Vytápění je ústřední na tuhá paliva, teplovodní s radiátory. Dům stojí uprostřed mírně svažitého pozemku při místní zpevněné příjezdové komunikaci (v 8/2016 položen nový asfaltový povrch), ze které je přímý přístup i příjezd. Terén se svažuje západním směrem.
V obci se nachází kompletní občanská vybavenost - škola, školka, zdravotní středisko (praktický lékař, zubař), prodejna potravin, knihovna, hostinec, vinárna, pošta - Czechpoint, atd. Sportovní vyžití - obecní posilovna, školní multifunkční hřiště, fotbalový oddíl. Výborná dopravní dostupnost do Hradce Králové (autem, autobusem - dojezdová vzdálenost cca 10 minut) a na dálnici D11 do Prahy (Černý Most cca 50 min).
Nájezd na dálnici je v současné době ve vzdálenosti cca 10 km, po dokončení dálnice směrem k HK (v r. 2017), to bude již pouhých cca 5 km. Lze financovat pomocí hypotečního či jiného vhodného úvěru, který Vám pomůžeme vyřídit.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
424743
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
240 m²
cena:
2.590.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 777 871 535
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více