Prodej domu 5+kk bez realitky

Libčany, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/424743
Prodej domu 240 m² bez realitky, Libčany, Královéhradecký kraj, hlavní foto
Cena:
2.590.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 777 871 535

Popis inzerátu

Rodinný dům s dílnou a stodolou. POZEMEK o velikosti cca 1.800 m2.

Nabízíme k prodeji na krásném, klidném místě v obci Libčany stojící rodinný dům s dílnou a stodolou. Jedná se o „venkovské stavení“ stojící na pozemku o celkové rozloze cca 1.800 m2. Nemovitost se nachází v klidné části obce ve vzdálenosti pouhých 70 m od lesa a 20 m od rybníku o rozloze 4.200...
Rodinný dům s dílnou a stodolou. POZEMEK o velikosti cca 1.800 m2.

Nabízíme k prodeji na krásném, klidném místě v obci Libčany stojící rodinný dům s dílnou a stodolou. Jedná se o „venkovské stavení“ stojící na pozemku o celkové rozloze cca 1.800 m2. Nemovitost se nachází v klidné části obce ve vzdálenosti pouhých 70 m od lesa a 20 m od rybníku o rozloze 4.200 m2. Jedná se o starší stavbu vhodnou po rekonstrukci k bydlení či rekreaci. Budova má obdélníkový půdorys a obsahuje obytnou část, dílnu a stodolu. V obytné části se nachází bytová jednotka o 4 obytných místnostech v přízemí a 1 místnosti v podkroví, v částečném podsklepení je kotelna. Dům je vhodný k celkové rekonstrukci nebo přestavbě. Budova je z pálených cihel, střecha je sedlová. Součástí pozemků jsou trvalé porosty - běžné, vzrostlé okrasné stromy a keře. Nemovitost je napojena na veřejný rozvod elektřiny, má vlastní studnu, kanalizace je svedena do septiku. V srpnu 2016 byla na pozemek přivedena též vodovodní přípojka (obecní vodovod). Ke kanalizaci je možné se bez problému připojit. Vytápění je v současné době ústřední na tuhá paliva, teplovodní s radiátory (nutná rekonstrukce). Dům (obytná část) se nachází uprostřed mírně svažitého pozemku při místní zpevněné příjezdové komunikaci (v 8/2016 položen nový asfaltový povrch), ze které je přímý přístup i příjezd. Terén se svažuje západním směrem.

V obci se nachází kompletní občanská vybavenost - škola, školka, zdravotní středisko (praktický lékař, zubař), prodejna potravin, knihovna, hostinec, vinárna, pošta - Czechpoint, atd. Sportovní vyžití - obecní posilovna, školní multifunkční hřiště, fotbalový oddíl. Výborná dopravní dostupnost do Hradce Králové (autem, autobusem - dojezdová vzdálenost cca 10 minut) a na dálnici D11 do Prahy (Černý Most cca 50 min).

Nájezd na dálnici je v současné době ve vzdálenosti cca 10 km, po dokončení dálnice směrem k HK (v r. 2017), to bude již pouhých cca 5 km. Lze financovat pomocí hypotečního či jiného úvěru, který Vám v případě zájmu pomůžeme vyřídit.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
424743
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
240 m²
cena:
2.590.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 777 871 535
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více