Prodej domu 4+1 bez realitky

Miřejovice, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/424897
Prodej domu 447 m² bez realitky, Miřejovice, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
820.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

K prodeji dvakrát ½j domu formou dražby.. Rodinný dům se nachází v Miřejovicích, okres Litoměřice. Vyvolávací cena 820.000Kč. Zastavěna plocha 95m2, bytová plocha 169m2, zahrada 447m2. Pozemek a dům se nachází v zastavěné částí obce, v postranní ulici, 200m od autobusové zastávky, 4km od Litoměřic, 100m od lesa, koupaliště je cca 4km, nájezd na dálnici D8 12km....
K prodeji dvakrát ½j domu formou dražby.. Rodinný dům se nachází v Miřejovicích, okres Litoměřice. Vyvolávací cena 820.000Kč. Zastavěna plocha 95m2, bytová plocha 169m2, zahrada 447m2. Pozemek a dům se nachází v zastavěné částí obce, v postranní ulici, 200m od autobusové zastávky, 4km od Litoměřic, 100m od lesa, koupaliště je cca 4km, nájezd na dálnici D8 12km. Jedná se o tradiční venkovskou lokalitu bydlení, v nejbližším okolí převazuje původní zástavba rodinných domů. Celá obec leží v CHKO České Středohoří. V suterénu se nachází garáž, prádelna, kotelna, komora, dílna, WC, sklad, chodba a schodiště do 1.NP. V přízemí se nachází vstupní chodba, na kterou navazuje další chodba se schodištěm do patra a s WC a koupelnou. Na tuto chodbu dále navazuje jídelna s kuchyňským koutem a obývací pokoj. Přes jídelnu je přístupní pokoj 1. Přes obývací pokoj se lze dostat do pokoje 2. Z jídelny se lze francouzskými okny dostat na zpevněnou terasu, která je orientována směrem na východ do zahrady. V patře se nachází jeden pokoj a půda. Dispoziční řešení rodinného domu je tak 4+1/T/G. Typ domu Okál. Topení na tuhá paliva, kanalizace od jímky, obecní elektřina a voda. Není kanalizace a plyn. Stáří domu cca 41 let, původní stav bez rekonstrukce. Mimo povodňové území.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
424897
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
447 m²
cena:
820.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více