Prodej domu 3+1 bez realitky

Týnec nad Sázavou, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/425104
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Rodinný domek před rekonstrukcí, včetně skladu paliva,přístřešku,kůlny, studny, venkovních úprav, trvalých porostů.Rodinný domek je postaven ve svažitém terénu blízkého okolířeky Sázavy a před domkem , ze strany západní prochází železniční trať Praha - Sázava.Domek je částečně podsklepen a přízemí obsahuje verandu, pokoj,pokoj, kuchyň, koupelnu,sklad...
Rodinný domek před rekonstrukcí, včetně skladu paliva,přístřešku,kůlny, studny, venkovních úprav, trvalých porostů.Rodinný domek je postaven ve svažitém terénu blízkého okolířeky Sázavy a před domkem , ze strany západní prochází železniční trať Praha - Sázava.Domek je částečně podsklepen a přízemí obsahuje verandu, pokoj,pokoj, kuchyň, koupelnu,sklad paliva a sklad.Krytina sedlové střechy byla vyměněna cca před 45 lety, včetně hromosvodů a klempířských prací.Taktéž přístřešek byl dostavěn v této době.Před přístřeškem je postavena převážně starší kůlna , kde je zřízen suchý záchod.Proti kůlně je zřízena ručně kopaná studna s čerpadlem.Svažitý terén vyžaduje provedení masivních venkovních úprav, kterými je i podezdívka oplocení,opěrné kamenné zdi,zpevněné plochy a schdiště provedené z betonu prolož. kaménem,podezdívka domku atd.Zahrada osahuje menší množství ovocnéhoa okrasného porostu a ovocný porost nebyl v posledním období patřičně ošetřován. Patřičné pozemky tvoří celkově soubor pozemků na sebe navazujících.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
425104
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
493 m²
cena:
2.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více