Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Chválenice, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/425428
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám zařízený komerční objekt a přilehlé pozemky o celkové ploše 900 m2 ve středu obce Chválenice na silnici I. třídy č.20 směr Plzeň - Písek. V budově o rozloze 300 m2 je v provozu řeznictví a restaurace. V prostorách řeznictví je prodejna s vitrinou a mrazáky, bourárna se zděným chladicím boxem a venkovní zastřešený montovaný box. Restaurace s venkovní...
Prodám zařízený komerční objekt a přilehlé pozemky o celkové ploše 900 m2 ve středu obce Chválenice na silnici I. třídy č.20 směr Plzeň - Písek. V budově o rozloze 300 m2 je v provozu řeznictví a restaurace. V prostorách řeznictví je prodejna s vitrinou a mrazáky, bourárna se zděným chladicím boxem a venkovní zastřešený montovaný box. Restaurace s venkovní krytou terasou má výčep se 40 místy a jídelnu s 30 místy. S budovou je spojen sál s kapacitou 150 míst a ubytovnou, tyto nejsou předmětem prodeje.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
425428
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
300 m²
cena:
4.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více